Uydu Teknik Servisi

Uydularınızın en iyi ellerde profesyonelce tamiri ve bakımı için başvuracağınız en iyi yerin teknik 34 olduğunu muhakkak ki sitemizi incelediğinizde göreceksiniz. Bu bir zafer olarak düşündüğünüzde görüldüğü üzere zafer için en önemli hususlardan biri kaliteli hizmet sunmamızdır. İkincisi uygun fiyatlı uydu teknik servisi sunmamız ve son olarak da üçüncü olarak ise hızlı bir şekilde bu hizmetleri sunmamızdır.

Kimsenin bu noktada görmediği hususları görebilen bizler size en kaliteli hizmetimizi sağladığımız bu noktaları aşağıda kısaca özetlersek şu maddelere denk geleceksiniz.

 • Hızlı bir hizmeti firmamız olarak sizlere sunmaktayız.
 • Sunduğumuz uydu teknik servisi olarak en uygun fiyatlara sunuyoruz.
 • Kaliteli malzemeleri uydu hizmeti alacak sizlere sunarak uzun vadeli sunuyoruz

İşte bu tip nedenler ile farklı yöntemlerle farklı kapılarda sizlerin dolaşmanızı engelleyerek sizlerin bunu görmesi için de size en güzeli sunabilmekteyiz. Bundan dolayı farklı firmalara bakmadan gelin sizlere kazasız belasız uzun yıllar sorunsuz çalışabilecek bu sistemleri sizlere uygun fiyatlı olarak sunalım.

Başakşehir Çanak Anten Servisi

Başakşehir uydu anten servisi mi yoksa çanak anten servisi derseniz ikisi de aynı anlama gelen iki farklı da olsa tek bir hizmet olarak sizlere garantili olarak hizmet sunmaktayız.

Dahası firmamız kaliteli hizmet sunabilmek için doğru olarak gördüğü ne varsa en iyisini sizlere sunmanın gayreti içerisindeyiz. Çünkü hizmetlerimizi verirken en iyisini en uygun fiyatla sunabilmek için burada sizlere hizmetlerimizi devamlı şekilde sunmaktayız. Bu noktada başakşehir en iyi ilçelerimizin başında gelmesinden ötürü de sizlere teknik servislerimiz devam etmektedir.

 

Her Güne Uydu Servisi

Firmamız kısa süre içerisinde en İstanbul’un en değerli uydu servisi firması haline gelmiştir. Firmamızı bu konuma getiren en iyi seçenekler arasında kaliteli servis hizmeti sunmamız ve diğer bütün servisleri de özenle yapmamızdan dolayı en çok tercih edilen firma haline geldik.

Firmamız daha kısa süreli çalışmalarında sizlere en iyisini sunmak için de devamlı çalışmakta her güne uydu servisi hizmeti olarak sizlere profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

 

Uydu Ayarı

Uydu ayarı konusu bütün müşterilerimizin ortak sorunları haline gelmiş özellikle de İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden siz değerli müşterilerimize bu hususlarda bir takım öneri ve servisimiz hakkında bilgilendirme yapacağız.

İstanbul Merkezi Uydu Sistemleri Servisi, İstanbul mini uydu alıcı, İstanbul neta Uydu Anten Servisi, İstanbul next nextstar, İstanbul next uydu, İstanbul offset çanak, İstanbul receiver fiyatları, İstanbul sistem uydu, İstanbul türksat uydu montajı, İstanbul uydu alıcı fiyat, İstanbul uydu alıcısı kurulumu, İstanbul uydu alıcısı satışı, İstanbul uydu anten, İstanbul uydu anten ayarı, İstanbul uydu anten fiyatları olarak aradığınız bütün firmaları bir kenara bırakarak firmamızı çekinmeden arayabilirsiniz.

Sadece uydularınıza ayar vermekle kalmayıp eğer kablosal sorun yaşamakta iseniz bunun keşfini yapıp sizlere bildirmekteyiz. Eğer talebinizi yapın olarak kullanırsanız bu süreci hemen başlatarak sorunlarınızı kökten çözümlüyoruz.

Bulduğunuz her fırsatta farklı firma ile çalışmanızı tasvip etmemekle birlikte özellikle uydu ayarı konusunda siz değerli müşterilerimize devamlı çalışacak olacağınız teknik 34 adlı firmamızı tanıtmak istedik. Çünkü firmamız kalifiye personelinden tutunda en iyi hizmeti sizlere sunmasıyla da birinci sınıf uyducular arasındadır.

Televizyon Çanak Anteni

İstanbul çanak anten servisi diğer bir deyişle televizyon çanak anteni olarak bildiğiniz bu sistemler bir bütün olarak artık günümüzde çalışmaktadırlar. Çünkü ne televizyon antensiz ne de çanak antenler televizyonsuz çalışmadığı için televizyon çanak anteni olarak adlandırılmışlardır.

Çanak anten çalışma prensibi: Çanak anten oval yapısı ile uzayda uydular aracılığıyla verilen verileri bünyesine çekerek Lnb yardımı ile televizyonlara yayın olarak taşıyan sistemlerdir. Paslanmaz yapıda olması ile de uzun yıllar bozulmadan doğa da durabilirler.

Hızlı Televizyon Servisi

 

Ramazan Uydu Servisi Nöbetçi

Değerli İstanbul’lulara bu yıl bir ilki gerçekleştirerek ramazan ayında da uydu servisi hizmeti sunma kararını almış bulunmaktayız. 25 yılı aşkın tecrübelerimizin gösterdiği üzere Ramazan ayında nöbetçi uyducu bulma konusu 2017 yılı için artık çok kolay bir durum alırken eskiden firmamız yokiken  bu durum farklı idi.

Firmamız Ramazan ayı boyunca siz değerli müşterilerimizin televizyonsuz kalmaması adına bütün tedbirleri alarak 2017 ramazan uydu servisi hizmetlerini derleyerek sizlere hizmet sunacaktır. Firmamız olarak teknik34 siz değerli halkımızın bütün avrupa başta olmak üzere ramazan nöbetçi uyducu olacaktır.

Dikkat: Ramazan ayı boyunca Bütün İstanbul Halkına Uydu Servisi Hizmetlerimiz Devam Edecektir..!

Çekinmeden gece saat kaç olursa olsun yaşayacağınız televizyon bozulmalarında da hemen firmamızı arayarak sorunlarınızı çözümleyiniz. ister iftar da uydu servisi isterseniz sahur da uydu servisi olarak hizmet almakta özgürsünüz. Üstelik fiyatlarımız her zman olduğu gibi bu ramazan ayı nöbetçi televizyon tamircisi olarak da aynıdır. Gün içerisinde kaç para uydu servisi ne veriyorsanız ramazan ayı içerisinde de aynı fiyatlara çanak anten tamiri yaptırabilirsiniz.

Çanak Anten Uydu Bakımı

Çanak Anten Bakımı ve Kurulum

Firmamız kaliteli hizmet sunarken müşterilerinin sorunlarını 24 saat esasına dayalı olarak çözümlemenin yanında sizlerden gelen talepleri en uygun fiyatlarada düzenlemektedir.

Taleplerinizi değerlendiren ekibimiz sunacağı hizmeti kendi teknik ekibi içerisinde değerlendirerek sizlere çanak anten sistemleri, kurulum, montaj, çanak anten satışı, anten ayarı, uydu kurulumu, merkezi çanak anten sistemleri gibi birden farklı hizmeti en kapsamlı şekilde derleyerek kurulum süreçlerini gerçekleştirmektedir.

 

Taksitle Öder Gibi Uydu Servisi

Teknik 34 bu güne kadar bir çok alandaki servis, montaj, kurulum, tamir gibi bir çok şeyi yaşam için gerekli kılınan gereksinimleri en iyi şekilde daha estetik bir şekilde sizlere sunmaktadır.

Çözümleme odaklı işlerini yapan firmamız kendi işini yaptığından dolayı sizlere sunduğu teknik servis ile gelecekte karşılaşacağınız bütün sorunları önceden öngörerek aklınızda hiç bir sorun kalmasın diye kalıcı çözümleme yapar.

Yeni tip teknolojilerle de talep artışlarınızda da size en ideal gelişmiş uydu alıcısı olsun, ip tv olsun merkezi uydu sistemleri gibi hizmetlerinizde tekliflerimizi almadan başka bir yerden hizmet almamalısınız.

Gerçekci olmak gerekirse bu kadar kalitemizden ve vizyonumuzdan bahsetmişken taksitle ödeme yapar gibi uydu servisi hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimiz mutlaka ama mutlaka bizleri aramalıdır. Yarın hemen bu tip sorunlarınızda karar verebilmeniz için halledilecek bütün sorunlarınızda bizleri aramalısınız.

Çanak Anten

İstanbul Çanak Anten Uydu Servisi

Sinyal kalitesi televizyonların vazgeçilmez bir unsuru olduğunu ve bu tip frekansların bir takım dış etmenler tarafından etkilendiğini yazmıştık. Ama en çok etkilendiği durumların başında zaman zaman uydularınızda rüzgâr, kar, buzlanma ve yağmurdan dolayı kaynaklı oluşu ve buna ek olarak çanak antenlerinizin bulunduğu yerde ağaç veya engelleyebilecek başka nedenler de sinyal bozulmasına vesile olabilmektedir.

Başka bir durum ise kablo eskimesi nedenli de sinyallerinizde de kaybolma yaşanabilir. Çünkü yakın zamanda sizlere sunduğumuz hd sinyal yükselticimizi işte tamda bu tip durumlar nedeni ile bir takım müşterilerimizden gelen talepler neticesinde sizdeğerli müşterilerimize sunduk.

Çanak Anten Kurulumunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Çanak anten kurulacak yerin etrafında ağaç olmamalıdır.
 • Çanak anten kurulurken kullanılacak malzeme en iyisi olmalıdır,
 • Çanak anten kurulumu için sinyal bulucu yanınızda olmalıdır,
 • Çanak anten kuran firmanın sabit yeri olmalıdır,
 • Çanak anten servisi için mutlaka istanbul’da bölgenizde olması gerekmektedir.

Teknik34, sizleri bu sorunlardan kurtarmak amacıyla İstanbul’da kurulmuş olan ve tüm Avrupa yakası ilçelerine elektronik alanda çanak anten teknik servis hizmeti sunabilen bir firmamız sizlerden gelecek talepleri beklemektedir.

Çanak Anten Kurulumunda Avantajlarımız Nelerdir ?

 • Firmamız üzerinden çanak anten ve uydu servisi için satış ve teknik destek işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.
 • Firmamız, özel uydu platformları başta olmak üzere yeri ve yabancı tüm uydu sistemleri için hizmet sunabilmektedir.
 • Haftanın her günü deste alabileceğiniz firmamız, tam donanımlı mobil araçları ile arızalarınız için etkili ve kalıcı çözüler üretebilmektedir.

Anten hizmetleri için bütün müşterilerimizi  firmamızla çalışarak kazanç elde edersiniz. Çünkü firmamız çalışma koşulları dahil kullandığı malzeme ile de sektörün öncüsü konumunda olduğundan iş yapmanız faydanıza olacaktır. Çekinmeden arayabilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstanbul Televizyon Servisi

Televizyon Servisi hizmetlerimiz aralıksız olarak başta avrupa yakasının bütün ilçeleri olmak üzere devam etmektedir. Televizyon markanızın hangi marka olduğu fark etmeksizin sizlere profesyonel olarak tamir, servis, bakım hizmetlerimizi süratle gerçekleştirmekteyiz. Led televizyon, LCD televizyon, Plazma televizyon türü farketmeksizin çalışmayan, kısavadede sorun oluşturan özetle kaynağı ne olursa olsun tamir noktasında tek başvuracağınız merkeziniziz.

İstanbul Televizyon Tamiri hususları firmamız tarafından artık profesyonel anlamda tamir ünitelerimizce kısa süreli çözümlenmektedir. Televizyonunuzda panel kaynaklı sorun olduğunda tv panel ünitesine cihazınızı soktuğumuzda sorunun kaynağını ne ise hemen bizlere onu sunmaktadır.

Televizyon servisi noktasında İstanbul’un en kaliteli servisi olarak karşınızda olan firmamız çeşitli sorunlarınıza pratik çözümler üreterek sizleri mağdur etmemektedir.

Teknik olarak yaşanmakta olan sorunların hemen hemen hepsine çözümleme yaparak televizyonlarınızın arızalanması durumunda hemen çözümleme merkezimize tvnizi getirip öncelikle analizi yapmaktayız. Analiz yapıldıktan sonra arıza tutanağı tutulup çağrı personellerimizce sizlere televizyonunuzun durumu tarif edilir. Eğer sizlerden talep gelirse olumlu olarak teknik personellerimiz cihazınıza müdahele edilerek çözümlenmektedir.