Anten Bakımı

Değerli istanbul’da ikamet eden anten sorunu yaşayan müşterilerimiz…! ;Bugünn daha çok yani ağırlıklı olarak yapılanma şeklimizi ön plana tuttuğumuzda görüldüğü üzere Anten Bakımı işlerinize ilk olarak çanak anten kurulum sürecinde iyi bir antenci seçme ile başlayacağınızı belirterek başlayalım.

Çünkü kötü bir uyducunun yaptığı uydu alıcısı ile çanak anten sistemlerinin kötü yapıldığını düşünün 2 3 ayda bir bozulduğunda bu sistem yenileme için extradan onlarca lira masraf da vererek bu bakım işlerinin tekrar düzeltilmesi için uğraşacaksınız. Neden daha iyisi varken bunun aksini talep edesiniz ki. Bir kere aldığınızda bir sistemi uzun süredir aynı şekilde kullanamadıktan sonra neden boşu boşuna bakım parası adı altında ödeme yapasınız ki.

En iyi uydu bakımı uydu firması seçerken yapılandır diyerek firmamızı tercih etmeniz en doğru tasarruftur diyoruz.

Merak etmeyin değerli Avrupa yakasında ikamet eden müşterilerimiz, çünkü firmamız olarak daha önce sizlere kampanyalı uydu servisi hizmetini 4 aylık olarak planladığımız hizmetimizden de faydalanarak yıllık bakım hizmetlerimizden faydalanarak kazançlı çıkabilirsiniz. Peki uydu bakımı için bir firmada aradığınız kriterler nelerdir birazda o kriterlerden bahsederek başka bir konuda sizlere bilgiler sunalım.

Anten Bakımı için Kriterleri

  • Uzun süreli bozulmadan çalışır bir sistem sunabilmesi
  • Yapılan işlerin hızlı ve kaliteli malzemelerle gerçekleştirilmesi
  • Sizlere verilecek hizmet için öngörülen saatte yerinizde hazır bir şekilde bulunabilmesi
  • İş teslimi akabinde müşteri memnuniyeti formunu doldurmaları
  • Teslimat sonrası yani teknik servis sonrası da müşteri memnuniyeti sunabilmesi
  • Yapılan işleri garanti kapsamında olması.

İşte bir kaç madde ile çözümlemeye çalıştığımız iyi bir çanak anten bakımı işlerinizi yukarıdaki kriterler eşliğinde yaptığınızda göreceksiniz ki cihaz ömrü boyunca alacağınız hizmeti bozulma, ayar gibi başlıklar altında tekrar tekrar ödemeler yaparak yenilemeyeceksiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir