Anten Uydu Kurulumu

Anten Uydu Kurulumu, Televizyon Tamiri, Uydu Servisi, Elektrik Servisi kapsamında işini kendi işiymişcesine sahiplenen ve yaptığı işlerde pürüzsüz işçilik sunan firmamız dün olduğu gibi bugünde hizmetinizdedir.

Firmamız da çalışan kalifiye personellerimiz sayesinde İstanbul’un bütün ilçelerinde Vestel, Samsung, Arçelik, Sony ve LG gibi sektörün lider markalarının bütün teknik sorunlarını köklü çözümler üretmektedir.

Uydu Servisi, olarak sizlere anten, uydu, tv, reciver bakım ve onarımı için 7/24 servis için beklemekteyiz.

Anten uydu ile alakalı bütün çalışmalarınızı ise yine bünyemizdeki personellerce sınıflandırarak alanlara bölüm en uygun işi en uygun teknik perosnele vererek hızlı ve güzel bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktayız. Yine televizyonlarınızı antenlerinizi ve parça değişimlerini de yaparak sizlere muhteşem servis sunarak keyifli zamanlar geçirmenizi sağlamaktayız.

Televizyon Tamiri konusunda ise bu güne kadar geride kalacak bütün eksiklikleri tamamlamak akabinde ise rahatsızlanacak bir durum oluşursa cihazlarınızda deneme süreçlerinden sonra kalıcı hale getirerek yıllık bütün bakımlarını tamamlarız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir