Antenci

Antenci 0212 664 74 34

İstanbul Antenci olarak sınırsız hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizin dün olduğu gibi bugünde şartsız koşulsuz hizmetinizdeyiz. Şimdi sizlere aktaracaklarımız doğrultusunda duyduklarınız sizleri şaşırtmasın çünkü firmamız diğer uyducu firmalarına benzemediği gibi yapacaklarımız için de şuana kadar elimize su dökecek firma görmemekteyiz.

Firmamız maddi, manevi olarak sizi zorlu bir yükün altına sokabilecek olan bu televizyon yayının bozulması, uykularınızı kaçırmadan önce kontrol ettirmekte fayda var. İstanbul Antenci olarak özellikle avrupa yakasının bütün ilçelerinde yürüttüğümüz çalışmalar sonucunda kısa sürede sonuç veriyorken, sizin de böyle bir sorunla karşı karşıya olabileceğinizi göz önünde bulundurmanızda büyük fayda görmekteyiz.  Unutmayın, en kötü durumda sizlerin elektrik faturanıza da yansıyan bu durum, sizin normalden daha fazla bir fatura ile karşılaşmanıza sebep olabilir.

Ne olur demeden daha büyük sorunlar ile karşılaşmadan ister anten sorunu olsun ister televizyon hemen firmamızla irtibata geçiniz.

#antenci #antentamiri #antenbakımı #istanbulantenci

Düşünün televizyon hiç bir sebeb yok iken birden bire sevdiğiniz bir dizinizi izliyorken yayın diye veyahut sinyal yok diye uyarı verdi. Bunun bir çok nedeni olabileceği gibi ilk sorun kaynağı olarak anten dönmesi kaynaklı olabilir. Eğer çanak anten ayarını kontrol ettikten sonra tam ayarında uydunuzu yaptığınız halde herhangi bir değişiklik olmadığında hemen ikinci bir sorun kaynağı olarak televizyonunuzun fişlerini kontrol ederek fişlerinin çıkabileceğini düşünerek kontrol ediniz.

Daha sonra hala sorun fiş çıkması kaynaklı değil ve sizler televizyonunuzu izleyemiyorsanız bu sefer televizyonunun uydu alıcısı bozulmuş veyahut içerisinde bulunan elektronik herhangi bir parça yanmış olabileceğini düşünerek uydu alıcısını tamir ettiriniz. Baktınız ki uydu alıcısı tamirinden de sonra televizyonunuz hala sinyal yok uyarısı veriyor ise işte asıl konu ve sizlere altını çizerek söylemek istediğimiz konu sistemlerinizin herhangi bir yerinde elektrik kaçağı olabilir.

Elektrik sorununun küçüğü büyüğü olmayacağı için mutlaka elektrik sorunlarınızda işini bilen elektrik servisi çağırmayı unutmayın..!

İşte bu elektrik kaçağı sizlerin ne kadar teknik bilgisi olursa olsun kendi başınıza çözümleyeceğiniz bir durum olmadığı için mutlaka bir servis çağırmanız faydanıza olacaktır. Bu kaçak ilerleyen süreçlerde bütün tesisatınızda yanmaya, bozulmaya sebebiyet verebileceği gibi yine bu kez de televizyonunuzun komple yanmasına diğer elektronik cihazlarınıza da zarar vermeye başlayacaktır. İşte bu yüzden İstanbul Antenci olarak basit gibi görülen bu durumun önüne kalıcı hasarlar görmeden uygun fiyatlı olarak çözüm üretiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.