Teknik34  elektrikçi olarak tercübe ve bilgi birikimiyle 20 yılı aşkın süredir elektrik  tahahüt işleri yapıyoruz,bu süre içerisinde  çesitli elektrik projelerinde yer aldık, mesleğinde eğitim almış uzman elektrik teknik ekibimizle projelerinizi degerlendiriyoruz müşterilermizin istekleri dogrultusunda farklı çözümler üretiyoruz,elektrik tesisat tahahüt işleriniz için bizimle irtibata gecip ücretsiz keşif yaptırabilirsiniz.

İstanbul Elektrik Ustası

Teknik34 istanbul elektrikçi olarak istanbul avrupa yakası tüm ilçelerine hizmet veriyoruz, planlama, projelendirme, elektrik tesisatı, atölye aydınlatmaları, fabrika elektrik tesisatları, elektrik abonmanlık ve talep hizmetleri, elektrik orta gerilim (OG) şalt tesisleri, elektrik alçak gerilim dağıtım panoları, buspar elektrik dağıtım sistemleri, ups güç kaynağı sistemleri, mağaza aydınlatmaları, cafe adınlatmaları, vitrin aydınlatma gibi işlerinizin işinde uzman ustalarımızla haftanın her günü çözüm sunuyoruz.

istanbul elektrikçi

Elektrik ciddiyet sorumluluk bilgi ve deneyim gerektiren bir meslektir. Biz TEKNİK34 elektrik olarak bu sorumluluklar doğrultusunda hareket ediyoruz. Ekip olarak elektrik (teknisyenler odası) toplantı ve seminerlerine katlıyoruz, çeşitli elektrik ve teknoloji fuarlarında yer alıyoruz. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için teknolojiyi yakından takip etme gayreti veriyoruz. Elektrikçi meslek dalında eğitim almış yetkili elektrikçi ustalarımızla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, haftanın her günü teknik servis hizmeti veriyoruz.

istanbul elektrikçi
istanbul elektrikçi

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.