Beylikdüzü Elektrikçi Olarak tüm mahallelerine elektrik servis hizmeti veriyoruz. Elektrikçiye ihtiyaç duyduğunuzda acil elektrik arızalan durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz. Elektrikle ilgili tüm ihtiyaçlarınıza mesleğinde uzman elektrik ustalarımızla, elektrik ve aydınlatma ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz. TEKNİK34 elektrik servisi olarak plan, proje taahhüt, elektrik abonmanlık hizmetleri, atölye tesisatları, elektrik pano kurulumları, elektrik tadilat işleriniz, avize montajlarınız, elektrikli ev aletleri tamir montaj işleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Elektrik ciddiyet sorumluluk bilgi ve deneyim gerektiren bir meslektir. Biz TEKNİK34 elektrik olarak bu sorumluluklar doğrultusunda hareket ediyoruz. Ekip olarak elektrik (teknisyenler odası) toplantı ve seminerlerine katlıyoruz, çeşitli elektrik ve teknoloji fuarlarında yer alıyoruz. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için teknolojiyi yakından takip etme gayreti veriyoruz. Elektrik meslek dalında eğitim almış yetkili elektrikçi ustalarımızla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, haftanın her günü teknik servis hizmeti veriyoruz.

Beylikdüzü Elektrik Ustası

Teknik34 istanbul elektrik tesisat olarak tercübe ve bilgi birikimiyle 20 yılı askın süredir elektrik  tahahüt isleri yapıyoruz,bu süre icerisinde  cesitli elektrik projelerinde yer aldık, mesleğinde eğitim almış uzman elektrik teknik ekibimizle projelerinizi degerlendiriyoruz müsterilermizin istekleri dogrultusunda farklı çözümler üretiyoruz,elektrik tesisat tahahüt işleriniz için Elektrikci ustalarımızla irtibata gecip ücretsiz kesif yaptırabilirsiniz.elektrik kablolamaları,data kablolama, apartman zil  teisatlarınız için bizimle iletisime gecebilirsiniz.

 

Elektrikçi
Beylikdüzü Elektrikçi

Teknik34 Beylikdüzü tüyap elektrik dekarasyon aydınlatma olarak firmamız fuar stant aydınlatmaları yapmaktadır,Tüyap fuar merkezi stant kurulumlarınızda elektrikçi ustaya ihtiyac duyğunuzda bizimle irtibata gecebilirsiniz,hızlı ve dinamik elektrikçi ustalarımızla işleriniz kısa sürede teslim edilir

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.