Ataköy Televizyon Tamir servisi olarak tüm mahallelerine Televizyon Tamir servis hizmeti veriyoruz. İhtiyaç duyduğunuzda  7/24 bizi arayabilirsiniz. Garantisi sona ermiş televizyon arızalarında; televizyon tamir servisi ve televizyon kurulum hizmeti veriyoruz. Mesleğinde uzman profesyonel ustalarımız tarafından LED, Plazma TV, LCD TVProjeksiyon tamir servisi hizmeti sunmaktayız.

Yeni nesil Televizyon Tamir Servisi

Yeni nesil Televizyonların evinizde tamir imkanı düşük olduğundan, gerekli arıza tespitini ve testlerini tamir atölyemizde yapıyoruz, servis araçlarımızla televizyonlarınızı evinizden alıp bütün arıza tespit ve onarım işlemlerinin ardından evinize teslim ediyoruz. Teknik34 televizyon servisi olarak siz müşterilerimize her türlü güvenceyi sağlıyoruz.

Ataköy Tv Montajı

Ataköy tv servisi olarak garanti kapsamayan televizyonlarınıza montaj ve teknik servis hizmeti veriyoruz,tv arızalarınız, televizyon yayın ve görüntü sorunlarınıza, televizyonlarınızın sinyak yok gibi sorun yaratıyorsa çanak anten tamiri gerektiren arıza olasılı yüksektir bu gibi problemlerinizde firmamızdan teknik sevis destegi alabiliriniz.

Ataköy Televizyon Anten servisi

Ataköy bölgesine hizmet veren firmamız televizyon anten servis hizmeti vermektedir,çanak anten kurumlarınız, çanak anten tamirleriniz merkezi anten kurumlarınız, televizyon kablo degişimleriniz,bir çanak anten üzerinden birden fazla tv izlemek yayın almak için, bizden teknik servis talep edebilirsiniz.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.