Göktürkte Uydu servisi  hizmeti veriyoruz uydu anten kurulumlarınız, Merkezi Uydu anten sistemleri başta olmak üzere Farklı çözümler sunuyoruz, yerli yabancı onbinlerce uydu tv kanallarını Hd kalitesiyle seyrinize sunuyoruz.

Teknik34 Göktürkte Uydu servisi olarak uydu çanak anten arıza bakım ve montajlarınıza haftanın hergünü  7/24 teknik servis hizmeti veriyoruz.

Biz de Göktürkte uydu servisi olarak bunlara son derece dikkat ediyoruz ve işimizi en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Yıllardır tecrübeli ustalarla çalışarak kurulumun iyi bir şekilde yapılmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda kötü hava koşullarından dolayı hasar gören uyduların ya da çanak antenlerin de bakım ve onarımlarını yapıyoruz.

Kurulum sırasında çanak antenlerin kötü görünmesini de engelleyerek, evlerin duvarlarına, bahçelere, balkonlara değil evlerin çatılarına kurulumu sağlıyoruz. Görüntülerin HD kalitesinde olmasında yardımcı oluyoruz. Bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Her gün çalışmaktayız. Aynı zamanda her saatte çalışma imkanlarımız da mevcuttur. Bu yüzden çalışanların ve evde olmayanların istedikleri zaman diliminde gelmekteyiz.

Next ve Nextstar uydu sistemleri, Digiturk, Dsmart, dijital uydu platformları, Türtsat 4 A, Hotbird 13E, Eutelsat 7E, Arapsat, Amos, yerli yabancı tüm uydu yayını seçenekleriyle Binlerce yeni nesil  Tv kanallarını HD kalitesiyle seyrinize sunuyoruz, Apartman, site ve bloklarınıza  multi switch merkezi  uydu sistemleri, Headend sistemleri, ortak anten sistemleri, uydu servisi, satış ve montaj hizmeti veriyoruz, Teknik34 olarak işinde uzman kadrosuyla haftanın her günü, uydu arızaları çanak anten montajları, bireysel uydu montajı, uydu cihazları satışı ve tamirleri için Teknik34 destek hattından destek alabilir yada teknik servis talebinde buluna bilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.