Sarıyer Uydu Servisi

Sarıyer Uydu Servisi olarak tüm mahallelere Uydu Servis hizmeti veriyoruz. Uydu Servisine ihtiyaç duyduğunuzda, acil arızalar durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz. Geniş servis ağıyla ve tam donanımlı mobil araçlarımızla, ihtiyaçlarınıza uygun uydu, çanak anten malzemeleriyle uydu arızalarınıza çanak anten montajlarınıza kısa sürede çözüm üretiyoruz, Sarıyer Uydu Servisi teknik destek hattımızdan bize ulaşa bilirsiniz

Sarıyer Çanak Anten Servisi

Next ve Nextstar uydu sistemleri, Digiturk, Dsmart, dijital uydu platformları, Türtsat 4 A, Hotbird 13E, Eutelsat 7E, Arapsat, Amos, yerli yabancı tüm uydu yayını seçenekleriyle Binlerce yeni nesil  Tv kanallarını HD kalitesiyle seyrinize sunuyoruz, Apartman, site ve bloklarınıza  multi switch merkezi  uydu sistemleri, Headend sistemleri, ortak anten sistemleri, uydu servisi, satış ve montaj hizmeti veriyoruz,Teknik34 olarak işinde uzman kadrosuyla haftanın her günü, uydu arızaları çanak anten montajları, bireysel uydu montajı, uydu cihazları satışı ve tamirleri için Teknik34 destek hattından destek alabilir yada teknik servis talebinde buluna bilirsiniz.

Sarıyer Merkezi Çanak Anten Sistemleri

Apartmanların çatılarında ve balkonlarında bulunan çanak antenlerin görüntü kirliligi olan bölgelerde binalarınıza merkezi çanak anten sistemi kurulumu yapıyoruz,tek merkezden dairelere kablo dağılımları yapılarak merkezi anten sistemlerinde evinde birden fazla televizyon izleyenler içinde kolaylık saglamaktadir,firmamız garantli titiz işcilik uygun fiyat politikasıyla müşterilerine ücretsiz keşif hizmeti saglamaktadır,merkezi uydu ve çanak anten sistemleri arıza çözümleriniz için teknik destek alabilir,kurulum ve montajlarınız için haftanın her günü bizi araya bilirsiniz.

Sarıyer Uyducu ve Çanak anten Tamir servisi

Sarıyer bölgesi uydu ve çanak anten sistemlerinizle ilgili arızalarıza teknik servis ustalarımızla haftanın hergünü  teknik servis hizmeti veriyoruz,televizyonlarınızda oluşan sinyal kayıpları, kanal donmaları uydu cihazı arızaları, uydu yönü bulma, çanak anten kablo arıza ve degişimleniz için firmamızdan Uyducu usta talebinde buluna bilirsiniz.

Evler, ofisler, hastaneler yani televizyonların olduğu her yer için uydu kurulumları yapılmaktadır. Kalabalık olan yerler için merkezi uydu sistemi kurulumu tercih edilmektedir. B sayede hem daha uygun fiyat gelmektedir hem de görüntü kirliliği olmamaktadır. Çatıda bir tane çanak anten bulunmaktadır. Bu sayede kötü bir görüntü olmaz ve çok fazla kablo da olmaz. Tek bir kablo ile evlere sinyaller dağılır. Aynı şekilde evlerin balkonlarına, duvarlarına veya bahçelerine çanak antenler yerleştirilmez. Çatıya yerleştirilir ve yerleştirilmeden önce iyi bir zemin etüdü yapılmaktadır. Sağlam montaj olması için hem zeminin sağlam hem de malzemelerin sağlam olması gerekmektedir. Sarıyer uydu servisi olarak bu konuya son derece önem veriyoruz. Ücretsiz zemin keşfi ile de sizlere kolaylık sunuyoruz.

Uydu Cihazları Satış ve Servis

Firmamız Teknik34 uydu cihazlarının satış ve kurulum hizmetinde de müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz,teknik34 uydu sistemleri olarak,uydu anten malzemeleri ihtiyaçlarınızda evinize ürün teslimi yapıyoruz,satışını yaptığımız ürünlere garanti süresi boyunca bire bir değişim garantisi veriyoruz,müşterilerimizin istekleri dogrultusunda istedikleri marka model cihazlar için bizi arayabilir bilgi alabilir ve istediğiniz cihazı temin edebilirsiniz.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.