Çanak Anten Aksesuarları

Çanak Anten Lnb

1994 yılında İstanbul’da başlamış olduğumuz iş hayatımızda, “insan ve insanlığa bırakılacak en güzel şey hizmettir” felsefemiz ile devam etmekteyiz. Teknik34 elektrik ve elektronik servis hizmeti olarak eşya üzerinde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Çanak anten kurulumlarınız için vermiş olduğumuz hizmetlerde en kaliteli ürünleri ve malzemeleri kullanarak çanak anten kurulumlarınızı gerçekleştiriyoruz. Çanak LNB kablosu başta olmak üzere, çanak askısı, F konektör ve diğer tüm çanak anten kurulum malzemelerini son teknoloji ve en kaliteli ürünlerden olmasına özen göstererek, hizmet kalitesinde çıtayı yükseltmeye devam ediyoruz.

Çanak Anten Kablosu

Çanak anten kurulumları sırasında en önemli parçalardan biri olan çanak LNB kablosu, televizyonunuz ile çanak anteniniz veya uydu alıcınız ile arasındaki bağlantıyı sağlayan kablolardan biridir. Uydudan alınan sinyallerin televizyona iletilmesini sağlayan bu kablonun, kaliteli ürün ve malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir.

Kalitesiz ürün kullanımı, uydudan gelen sinyallerin, televizyonunuz tarafından tam olarak algılanamamasına sebep olabilmektedir. Güçlü ve iyi bir sinyal iletimini sağlayabilmek için mutlaka kaliteli ürün kullanılması gerekmektedir.

Her sizlere çanak anten servisi ile ilgili onlarca yazılarımızda da belirttiğimiz gibi işlerinizin iyi olmasını istiyorsanız firmamızın dışında bir antenci bakmanıza gerek yok..

Teknik 34 ailesi olarak sizlere, ürün kalitesinden anlayan 23 yıllık tecrübemiz ile hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz içerisinde kullanmış olduğumuz her ürünün kalite standartları gereğince kontrol edildiğini ve kalite standartlarına uygun olduğunu belirtmek isteriz. Kullandığımız ürünlerden biri olan çanak LNB kablosu da dahil olmak üzere tüm malzemelerimiz kaliteli ürünlerden oluşmaktadır.

Çanak Anten Sinyal Yükselticisi

HDbox Pratik Sinyal Yükseltici (uydu+kablotv + unicable sistemler için uyumlu) Çanak anten’de kullanılan kablonun uzun süreli kullanımlar sonucu yıpranması, veya kullanılan kablonun çok iyi kalitede olmaması, veyahut sistem için mesafe uzaklığı nedeniyle çanak antenden gelen sinyallerin uydu alıcısına iletilirken veri kaybını önlemek adına üretilmiş pratik bir üründür.

Çanak Anten Sonuç

Sonuç olarak lnb’den tutunda kablosuna, uydu kablosundan tutunda banda, banttan sinyal yükselticisine vs vs.. her bir çanak anten sarf malzemeleri firmamızın sektörün en iyi üreticileri ile çalışmıi olduğu sebepten ötürü çekinmeden verdiğiniz paranın boşa gitmediğini bilerek firmamız teknik34’ü seçebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.