Çanak Anten Kurulum Aşamaları

Çanak Anten Kurulumları

Çanak anten kurulum aşamalarını özellikle bilgi ve tecrübesi ile sabitlenmiş ustalarımızdan konuşmalar, anektotlar alarak siz değerli müşterilerimize de sitemiz aracılığıyla sunmaktayız. Bu tip kurulum işlemleri genellikle işi bilmeyenler tarafından yapıldığında daha sonraki süreçlerde arızalar çıkarmakta, yüksek fiyatlar verilip alınan çanak anten sistemleri bozularak daha büyük hasarlara sebebiyet vermektedir.

Sektörün bütün krizlerini ekibimizle en iyi şekilde çözümleyip analiz ederek kalıcı çözümler sunuyoruz.

Ortalama yeni istihdamlara göre bir önceki yıllara oranla çanak anten servisi işleri azalsa da firmamız öngördüğü seferberlik sayesinde İstanbul Avrupa yakasına özellikle profesyonel anlamda hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Yaklaşık olarak avrupada bütün mahallelere kadar uzanan servis ağımızla sektörün liderliğini sürdürmeye devam etmekteyiz.

Kurulum esnasında karşılaşılacak standart sorunlar aşağıdaki gibidir.

  • Çanak anten kurulumu esnasında montaj kısmının iyi yapılmaması noktasında sorunları çözümleyemezseniz herhangi bir sert doğa şartları (kar, yağmur, rüzgar gibi) ile karşılaşıldığında görüntünün tamamen yok olmasına sebebiyet verir.
  • Çanak antenin ayak kısmındaki vidalarının sağlam sıkılmaması neticesinde çok basit bir işlem gibi görünmesine istinaden rüzgarlı havada antenin uçup savrulmasına sebep olabilir bu da hem size hem de çanak antenin uçması ile düştüğü yere zarar verebilir.
  • Usta bir personele işi yaptırmazsanız tekrar tekrar maliyetlere sebebiyet verirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.