Çanak Anten Kurulum Fiyatları

ÇANAK ANTEN ÇEŞİTLERİ

Çanak antenler, kullanım, bulunulan bölge ve coğrafik alan açısından değerlendirildiği zaman iki gruba ayrılmaktadır. Bu iki grup, ofset çanaklar ve parabol çanaklar olarak ifade edilmektedir. Çanak anten çeşitleri bu iki grup altında bulunmaktadır. Teknik34 servis firması olarak, tüm çanak anten çeşitlerinin tamirini ve bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz.

Çanak anten çeşitleri hakkında detaylı bilgiye sahip olan ekip arkadaşlarımız tarafından en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. 1994 yılından bu yana tek felsefemiz dünyada bırakılacak tek eserin, insan ve insanlığa sunulan hizmet olduğunu savunmaktayız. Bu felsefeyi kullanıcılarımıza aşılamak için 23 yıldır en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Çanak Anten Çeşitleri: Ofset ve Parabol Antenler

Çanak anten çeşitleri ofset ve parabol çanak antenler olarak ikiye ayrılmaktadır. Karadeniz Bölgesi, Ege Bölgesi ve Marmara Bölgesi’nde kullanıma en uygun olan ve bu bölgelerdeki uydu sinyali alımı bakımından kullanılan çanak çeşidi ofset çanaklardır. Ofset çanakların boyutu parabol çanaklara göre daha küçüktür.

Parabol çanaklar ise doğu bölgelerinde kullanıma en uygun olan çanak çeşididir. Bu anten çeşitleri oldukça büyüktür. Yaklaşık olarak boyutları 100 ile 125 cm arasında yer almaktadır. Tüm çanak anten çeşitleri hakkında profesyonel hizmet veren Teknik34 ekibi olarak, ofset ve parabol çanak antenlerin tamirlerini ve bakım ile onarımlarını gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu çanak anten çeşitlerinde sahip olduğumuz ve yıllara dayanan bilgi sayesinde kaliteli hizmet veren bir firma olmaktayız. Her şeyin bir şeyini, bir şeyin her şeyini bileceksiniz. – Sakıp Sabancı neden bu cümleyi kullanmış işte bu durumu devamlı bizlerde uydu sektörü için düşünüp çanak anten kurulum süreçlerinde hep bu söze uygun yaşadık. Kendimizi yapacağımız çanak anten kurulum fiyatları noktasında da adanmış mantıkla hareket ettik ki müşterilerimiz zarar görmesin.

Durum ve hal bu şekilde iken sizlerde İstanbul’da anten çeşitleri ve fiyatları noktasında aklınızdaki sorular hemen bizleri arayarak neticelendirebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.