Çanak Anten Uydu Kurulumu

Teknik34 olarak çanak anten uydu kurulumu işlerini en iyi şekilde sizlere en güzel şekilde izah etmekteyiz. Firmamız kurduğu çanak antenler için dilediğiniz yörüngedeki kanalları sizlere sorarak kurulumunu yapar. Saklı hangi kanal var ise çekinmeden talep ettiğinizde sizlere o kanalların kurulumunu da yaparak en iyi yayınları sizlere sunar.

Sizler eğer talep edersenizhotbirt ayarı isterseniz o yönde sizlere kurulum yaparak hizmet sağlar, yok ben turksat ayarı istiyorum derseniz de sizlere türksat 4a yönüne ayarlayarak yaklaşık olarak 200 – 400 arası türkçe kanalların kurulumunu yapar. Eğer elinizde özel firmakların cihazları da var ise onlarında kurulumlarını yaparak sizlere profesyonelce hizmet sunar.

Sakın ama sakın firmamız telefon numarası olan 0535 269 7475 no’lu numarayı aramadan veyahut bizleri arayarak çanak anten fiyatı noktasında pazarlık yapmadan başka bir uyducuya çanak anten yaptırmayın nede kurdurun.

Birde farklı ama pratik hususlar arasında firmamızın siz değerli müşterilerine çanak anten kurulumu yaparken extra olarak çanak anten fiyatı ‘na dahil olmadan hediye niteliğinde sunduğu en çok kullanılan kanalların sıralamasını trt 1 den başlayarak diğerlerine kadar ilk sıraya otomatik şekilde ayarlayarak kurulum bittikten sonra da sizlerin iki, üç saat uğraşarak sıraya dizmenizden kurtarır.

Daha bir çok hizmeti sizler talep etmeniz halinde kısa ve uzun vadede sizlere en iyi hizmeti çanak anten servisi hizmetini sunarak İstanbul’un bütün bu tip ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.