Çanak Anten Yerine Kullanılacak Sistem !

ÇANAK ANTEN YERİNE

Günümüzde şuanda ülkemizde çanak anten yerine başka bir alternatif yoktur. Yakın zamanda bu konuda araştırma geliştirme çalışmalarının yürütüldüğü söylense de çanak antensiz bir teknoloji olacaksa bile bu uzun yıllar alacaktır. Teknik34 olarak biz, çanak anten teknolojisini yakından takip etmekteyiz. Bu konuda ileride olan değişikliklere de ekip olarak uyum sağlayabilecek kapasiteye sahibiz.

Şuanda kullanılan çanak antenlerin her türlü satış, montaj, servis işlemlerini yapmaktayız. Ekibimiz işini bilen deneyimli bir kadrodan oluşmaktadır. Yönetim ekibimiz yılların tecrübesini arkalarına alarak bu işi büyük bir öz güvenle yapmaktadır. Çanak anten, uydu kurulum işlemleriniz en kısa sürede yapılmaktadır.

Şuan için çanak anten yerine kullanılacak bir sistem ülkemizde gelişmemiştir.

Hızlı bir şekilde sorunun kaynağına varır sorunu çözüme kavuşturmak için nasıl bir yöntem izlememiz gerekirse onu çözer en kısa sürede bozulmuş olan televizyonunuzu tamir etme noktasında en iyi hizmeti veririz.

Şimdi sıra çanak anten kurulum süreçlerini aşağıdaki yazımızda aktararak sizlere sunalım sizlere düşen de adım adım kurulum süreçlerini takip etmek ve en mantıklı hareket bu olmuş olacak. Fakat asıl mevzu çanak antenin sunduğu sistemi şuan için sunabilecek bir başka sistemin olmadığını kaliteli ister 4k yayın isterseniz full hd yayın olsun televizyonunuza veriyi çanak anten gönderecektir.

Çanak Anten Kurulum

Çanak anten yerine kullanacağınız herhangi bir seçenek yoktur. Teknik34 üzerinden alacağınız çanak antenlerin montajını da biz yapmaktayız. Görüntü kirliliği olmaması sebebiyle çanak antenler günümüzde özellikle apartmanlarda ortak kullanılmaktadır. Teknik34 ekibi bu işin de üstesinden rahatlıkla gelebilir. Binanızda bütün dairelerin tek anten üzerinden hizmet vermesini sağlayabiliriz. İnsanlar genelde tek bir çanak anten yerine farklı farklı çanak antenler kullanmayı tercih etmektedir.

Çanak antenin ayrı olması elbette daha çok verim alınmasını sağlar. Fakat Teknik34 ekibi olarak biz çanak anten birleşim işlemlerinde müşterilerimizin verim kaybını minimuma indirebilmeyi başardık. Araştırma geliştirme ekibimiz ile birlikte yürüttüğümüz çalışmalarda bu teknolojiden son derece faydalı bir biçimde yararlanmaktayız. Bütün çanak anten işlerinizde Teknik34, satış anında olduğu gibi satış sonrasında da hizmetinizdedir.

“Cihazınız çalışma prensibiyle Örnek verecek olursak GPRS mantığına benzer bir çalışma sistemiyle direk uydu üzerinden bağlantı sağlıyor. İçinde çanağın görevini görecek bazı ayarlamalar ve düzenlemeler de yapılıyor. Bu cihazın içerisinde çanak LNB kablosu gibi gereken her şey mevcut. Sadece elektrik prizi ve görüntü için çıkış mevcut. Cihazın üzerinde çanak antren takmaya giriş bulunmuyor.”

Bu söylemleri ülkemizde yaşayan bir takım mücidin geliştirdiği verileri de mevctur fakat doğruluğu bizler tarafından teyit edilmediği için şimdilik sizlere haberin linkini paylaşarak bu konudaki bakış açısını sizlere barakıyoruz. http://www.haberler.com/canak-antensiz-internetsiz-uydu-cihazi-urettiler-7485418-haberi/ bu haber metni ile haberin detayına ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.