Çanak Anten Yönleri

ÇANAK ANTEN YÖNLERİ

Teknik34 elektrik ve elektronik servis ailesi olarak 1994 yılından beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Televizyon servisi, ses ve görüntü hizmetleri, kamera ve güvenlik hizmetlerimizin yanı sıra sizlere uydu servis hizmeti de sağlamaktayız.

Çanak anten kullanabilmeniz için bazı bilgilere sahip olmanız gereklidir. Eğer uydu kullanımı hakkında yeterli bilginiz yoksa işi bizim gibi profesyonellere bırakmanızı öneririz. Uydunuzu kullanabilmeniz için öncelikle çanak anten yönleri ayarları yapmayı bilmeniz gerekmektedir.

Çanak anteni ayarı yapman için herhangi bir ekipmana ihtiyaç yoktur. Özellikle yeni nesil antenlerin ayarını yapmak çok daha kolaydır. Antenin yön ayarını yaparken ilk olarak televizyonda en az sinyal kalitesine sahip kanalı açmanız gerekmektedir. Sonra alış antenini sağ, sol, yukarı ya da aşağı yöne olacak şekilde hareket ettirirsiniz. Bu hareketi yaparken en kaliteli sinyali aldığınız yerde anteni sabitleyebilirsiniz.

Çanak Anten Yönünü Ayarlama

Türkiye’de çanak anten yönleri güney yönüne ayarlıdır. Bunun sebebi; Türkiye’de uydu alıcıların sinyali TÜRKSAT uydusundan almalarıdır. Yine de TÜRKSAT uyduları güneyde diye diğer büyün uyduların güney yönünde olmasına gerek yoktur. Birçok insan uydunun yönünü TÜRKSAT uydusuna göre ayarlamaktadır çünkü diğer uyduların anten ayarlarını bilmezler.

Planlanan zaman ve verilen fiyatlara en uygun çanak anten ayarı yapan firmamızı aradığınızda kazançlı çıkacaksınızdır.

Bu konuda size yardımcı olabilmesi adına bizim gibi profesyonel bir servis hizmetini aramanızı tavsiye ederiz. Size her konuda yardımcı olabileceğimiz gibi çanak anten yönleri ayarları yapmanızda da yardımcı olacağız. Merkezi İstanbul Avrupa yakasında bulunan servisimiz İstanbul’un bütün semtlerinde hizmet vermektedir.

Anten yönlerinizi ayarlama hususlarında istanbul ‘da ikamet ediyor iseniz ve bugüne kadar bu konularda sorunlar yaşayarak içiniz rahat etmiyor iseniz sizlere en doğru yaklaşımla gelen firmamızı bir telefon ile ulaştığınızda göreceksiniz ki en iyi çanak anten ayarı yapan firmanın biz olduğunu. Bir gün kalktığınızda televizyonunuzda sinyal yok uyarısı ile karşılaştığınızda göreceksiniz ki sinir küpüne döneceksiniz. İşte bizlerde sizin gibi sorunları yaşayan müşterilerimize en doğru yaklaşımı sunarak profesyonel çanak ayarı yaparak sizlere kalıcı çözümler sunuyoruz. Açık hava ortamlarında mutlaka etkilenen çanak antenler yer yer sorunlar yaşamakta fakat dediğimiz gibi firmamız bunların hepsini çözer.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.