Çanak Uydu Anten Merkezi Sistem

Çanak Anten Merkezi Sistem

1994 yılından itibaren Teknik34 kaliteli ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Toplu konutlarda yaşayan vatandaşların çanak anten merkezi sistem ile apartmanda yaşayan vatandaşların tek bir uydu sistemi ile hizmet almaktadır. Apartmanda çatılarına kurulan tek bir çanak ile tüm dairelere sinyal dağıtılmaktadır.

Tek bir çanak sistemi ile apartman sakinleri tek tek çanak takma zahmetine girmemektedir. Bu apartman sakinleri için hem maddi kayıp önlemektedir hem de zaman kaybının önüne geçmektedir. Teknik34 ailesi deneyimi ve tecrübeleri ile de vatandaşlarına hizmet sunmaktadır. Ortak çanak anten sisteminin kurulması merkezi sistem açısından oldukça kullanışlı bir sistemdir. Çanak anten merkezi sistemi aynı zamanda görüntü kirliliğinin de önüne geçmektedir.

Çanak Anten Merkezi Sistemleri

Çanak anten uydu sistemleri merkezi sistem kurulmadan önce her apartman sakinine ait uydular bulunmaktaydı. Merkezi sistem kurulmazdan önce kullanıcılar tek tek bu işlem için hem zaman kaybetmekte hem de maddi kayba sebep olmaktaydı. Çanak anten merkezi sistemleri bu zahmetin ve maddi kaybın önüne geçmektedir. Çanak anten merkezi sistemlerinin kurulması ile tek bir kurulum ve tek bir maddi ödeme ile gerçekleşir. Merkezi sistem ile toplu konutta yaşayan bireylerin evlerine internet ve televizyon sinyali ulaşımı sağlanmaktadır.

Çanak anten merkezi sistemi apartmanların genellikle yapım aşamasında kurulmaktadır. Her bir daireye LNB prizi katılmaktadır bu prize LNB kablosunun takılması ile internet ve televizyon sinyali erişimi sağlanmış olmaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir