Çift Çanak Anten Kullanımı & Kurulumu

ÇİFT ÇANAK ANTEN KURULUMU

Çift çanak anten kurulumu yapabilmek için herhangi bir bilginizin olmasına gerek yoktur. Çünkü ekibimiz zaten bu işi ücretsiz olarak yapmaktadır. Bizden aldığınız çanak antenler için kurulum ücreti almamaktayız. Teknik34 ekibimiz bu konu hakkında yeterli bilgi birikimin sahiptir. Kurulum sırasında ekip arkadaşlarımız büyük bir dikkatle anteninizi kuracaktır. İşini bilen profesyonel ekibimiz anteninizi en sağlam şekilde monte etmektedir. Can güvenliği Teknik34 firması tarafından birinci derece önem arz etmektedir. Çift çanak anten kurulumu sırasında hem binanızın çevresinden geçecek insanların, hem sizin, hem de görevli personelimizin güvenliği için tüm önlemleri almaktayız.  Ekibimiz büyük bir titizlikle işini yapmaktadır.

Çift Çanak Anten Kullanımı

Çift çanak anteninizi bağladığımızda uydunuz üzerinden yapılacak işlemleri de kendi teknik servis ekibimiz bizzat yapmaktadır. Teknik34 ekibi olarak televizyon ile ilgili her konuda bilgili ekip arkadaşlarına sahibiz. Ekibimiz televizyonunuz ve uydunuz için yapılacak işlemleri yaptıktan sonra çift çanak sistemi ile birçok kanalı seyredebileceksiniz. Normalden en az iki kat kanal sayısına sahip olacaksınız. Çift çanak anten kurulumu yapıldıktan sonra size sadece kumandanızla istediğiniz kanalı seyretme işlemi kalacaktır. Çift çanak anten sistemi sayesinde artık sadece tek bir uydudan değil, birden fazla uydudan kanallara sahip olacaksınız. Üstelik bunlardan faydalanmak için ikinci bir uydu alıcısı almanıza da gerek kalmamaktadır. Tek bir uydudan birden fazla çanak antene bağlanmış olacaksınız.

1 Yorum

 • Gökhan Yavuz

  Merhabalar! Bir sorum vardı, cevaplayabilirseniz çok memnun olurum.

  Viyana da yaşıyoruz. Binamızda ortak kullanım çanak seti var. Yani çatıda bir çanak anten var. 11 tane daire var. 11 daire de bu çanaktan izliyor.

  Evimde iki tane smart tv var receiver i içinde olanlardan. Biri oturma odasında biri yatak odasında.

  Eve sadece bir tane çanak anten kablosu çekmişler oturma odasına. Ben yatak odam da da seyretmek istiyorum. Nasıl bir çözüm önerirsiniz?

  Bir girişli çift çıkışlı switch alsam olurmu? Yoksa farklı bir cihazmı gerekli?

  Şimdiden teşekkürler. Kolay gelsin iyi çalışmalar.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.