Çoklu Çanak Anten Fiyatları

Çoklu Çanak Anten Fiyatları

Teknik34 ailesi 1994 yılından bu yana elektrik ve elektronik alanında hizmet vermektedir. İstanbul Avrupa yakasında çanak anten konusunda hizmet vermektedir. Teknolojinin sürekli değişen ve gelişen hızına ayak uydurmayı bir hedef olarak görmektedirler. İnovasyon çalışmalarına açık bir bilince sahiptirler.

Çoklu çanak anten, çoklu LNB, anten ayarlanması, merkezi sistem kurulumu gibi sorunlara İstanbul Avrupa yakası içinde hizmet vermektedir. Çoklu çanak anten fiyatları binanın donanımına, kat sayısına ve ya alt yapı sistemine göre farklılık göstermektedir. Çanak anten konusunda deneyim edinmiş ve İstanbul genelinde aranan adres halini almıştır. #çokluçanakanten

Çoklu Çanak Anten

Teknik34 firması çanak antenleri konusunda haftanın her günü İstanbul Avrupa yakası içerisinde hizmet vermektedir. Kaliteli ve tecrübenin buluştuğu adres Teknik34’tür. Çoklu çanak anten fiyatları çanak anten fiyatı ve modellerine göre değişiklik göstermektedir. Çanak antenlerinin kurulumu ve montajlanması oldukça titizlik istemektedir.

Teknik34 ailesi de oldukça titiz bir iş prensibine sahiptir. Saha görevlileri de oldukça deneyimli teknik elemanlardır. Çanak antenleri kurulumu, merkezi sistem oluşturulması ve çanak ayarları konusunda deneyimi ve kalitesi sayesinde en çok talep edilen firma haline gelmiştir. Çoklu çanak anten fiyatları piyasaya göre oldukça normal düzeydedir. Teknik34 ailesinin piyasada isim sahibi olmasının ve en çok istenen firma olmasının sebebi iş disiplini, kaliteli ürün kullanımı, işinde güvenilir olması, fiyat konusunda oldukça uygun oluşu ön plandadır.

Çoklu antenlere artık literatüre geçen ismi ike multifocus çoklu anten denilir. Çoklu antenlerin genel mantığı birden fazla uyduyu tek seferde izleyebilmek adına kurgulanmış ve muhteşem ötesi bir tasarım harikası olarak düşünülmüş sistemlerdir. Durumun özeti şudur ana ayarlı lnb turksat 4a ‘ya ayarlı ise diğer lnb lerde diğer hotbirt gibi yayınları sağda solda bulunmalarıyla o yayınlarıda çekerler. Uydudan alınan sinyaller çanak antenin merkezinden toplanarak merkezi lnb ye yansıtılır ve böylece dilediğiniz zaman diğer uyduları da izleyebilirsiniz.

Sonuç: Bir Çanak Anten ile 13 farklı uydudan gelen sinyali alarak lnb tutucular aracılığıyla bu ana antene aktarılıp uzmanlarımızca kurulumu yapılan sistemle televizyonunuza veriyi göndeririz. Böylece binlerce kanalı sorunsuzca bu sistem ile izlemeniz mümkün olacaktır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.