Çoklu Uydu Anteni

Teknik34 çanak uydu sistemleri alanında İstanbul’da hizmet veren ve 1994 yılından beri deneyim edinmiş kuruluştur. Merkezi çanak anten, çoklu LNB çanak anten gibi hizmetlerde isim yapmış bir kuruluştur. Teknik34 Çoklu uydu anteni montajı da yapmaktadır. Çoklu uydu anteni bir antene birden fazla uydu alıcının takılması ile birden fazla konuta uydu sinyali yollanmasını sağlamaktadır.

Geçmiş dönemlerde uydu alıcıları ya da televizyon yayını için her konut kendisine özel bir çanak alarak montajını yaptırırdı. Her konutun kendine ait bir anteni vardı. Bireysel bir yararlanma söz konusuydu. Şu an günümüzde gelişen teknoloji ile uydu antenleri tek bir anten işe hizmet vermektedir. Çoklu uydu anteni daha az maliyete sahiptir.

Çoklu Uydu Sistemi

Çoklu uydu sistemleri sayesinde maliyet düşmektedir. Her konut kendisine ayrı bir uydu, LNB girişi, uydu alıcı alma, montaj ettirme işlemi gerçekleştirirdi. Bu her konut için ayrı bir maliyete neden olmaktaydı. Merkezi çanak anten sistemleri ile her konut tek tek değil toplu ve tek bir kere para ödeyerek bu sisteme sahip olmakta ve ayrı çanak derdinden kurtulmaktadır. Çoklu uydu anteni de bu sistemin bir parçasıdır.

Çoklu uydu antenleri ile birden fazla uydunun tek bir cihaza bağlı olarak çok fazla konuta hizmet vermesini sağlar. Toplu konutlarda oturuyorsanız ve merkezi uydu sistemi yaptırmak istiyorsanız en güvenilir ve en doğru adres olarak Teknik34 ailesini tercih edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.