Delikli Çanak Anten

Delikli Çanak Anten

Birçok adı bulunan delikli çanak anten, halk dilinde mesh anten veya elek anten olarak da bilinmektedir.  Bu antenler oldukça büyük bir hacme sahip anten çeşitleridir. Bu kadar büyük yapılmasının elbette bir sebebi bulunmaktadır. Özellikle ekvatora yakın bölgelerde bulunan ülkelerin birçoğu bu anten modelini tercih etmektedir. Nedeni ise kullanımı sağlanacak bölgenin iklimine uyum sağlamaktır.

Neden Delikli Çanak Anten Tercih Edilir?

Birçok anten modeli varken neden delikli çanak anten tasarımının sağlandığını düşüncesine kapılabilirsiniz.  Bu anten çeşidi özellikle yağışın fazla olduğu iklimlerde kullanılmaktadır. Çanak antenin içine herhangi bir yağış çeşidinin dolmaması ve uydu ile sağlıklı bir irtibatın sağlanması için delikli çanak anten oluşumu sağlanmıştır. Yine kuvvetli rüzgâr nedeni ile antenin rüzgardan etkilenmemesi için bu tip anten üretimi gerçekleşmiştir.

Rüzgara, Kar’a, kötü hava koşullarına bire bir olan “Delikli Çanak Anten” için sipariş vermek isteyen müşterilerimiz hemen firmamız ile irtibata geçiniz.

Ülkemizde çok sık kullanımı bulunmasa da yağışın özellikle her çeşit rüzgarın bulunduğu bölge ülkelerinde bu tip anten kullanımı çok sık tercih edilmektedir. Mesh anten modellerinin bir diğer avantajı ise şeffaf bir görünüme sahip olması sebebi ile görüntü kirliliğine yol açmaz. Özellikle gelişmekte olan ülkelerden biri olan ülkemizde sık kentleşmeden dolayı her dairede uydu alıcı antenin bulunması nedeni ile ortaya çeşitli renklerden oluşan bir kargaşa çıkmaktadır. Bu durum oldukça rahatsızlık vermektedir. Elek anten şeffaf bir görünüme sahip olması nedeni ile bulunduğu ortamın rengini almaktadır. Delikli çanak anten modellerinin kurulum ya da çalışma prensipleri açısından diğer çanak antenler ile hiçbir farklı bulunmamaktadır.

DELİKLİ ÇANAK ANTEN ÇEŞİTLERİ

Özellikle sahil kesimindeki müşterilerimize şiddetle önerdiğimiz bir sistem olan delikli çanak antenler için hemen firmamızı arayarak ister bütün binanızdaki dairelere isterseniz bireysel olarak kendi dairenize taktırmanız için randevu talep edebilirsiniz. Hem hesaplı hem de mantıklı olan bu sistem için özellikle avrupada çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Delikli Çanak Anten’in Avantajları

  • Click Sistemi ve Tek Anahtar ile
  • KOLAY KURULUM
  • Yüksek Sinyal Kazan. Performansı
  • Avrupa’da Kurulumcuların Tercihi

Kısaca faydalarından bahsettikten sonra hemen firma iletişim numaralarımız olan 0212 664 74 34 – 0546 931 29 29 Bizlere ulaşın ve kazançlı çıkın.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.