Düz Çanak Anten

Düz Çanak Anten

Çanak antenler günümüzde 4 çeşit olarak bulunmaktadır. Bu antenlerin her birinin ayrı ayrı özelliği bulunmaktadır. Çanak anten çeşitleri offset, düz, parabol ve çoklu çanak anten olarak karşımıza çıkmaktadır. İçlerinden en küçük yapıya sahip olan flat çanak antendir. Flat çanak anten genelde düz çanak anten olarak bilinmektedir. Bu çanak anten diğer çanak anten çeşitlerine göre çok yer kaplaması yapmadığı için çanak anten alacaklar için tercih edilen bir çanak anten olmuştur.

Düz Çanak Anten Özelikleri

Çanak antenler arasında yer alan bir çanak antende düz çanak anten olmuştur. Bu çanak anten bazı güzel özelliklere sahip olduğu için çanak anten alanlar bu çanak anten türüne ilgi göstermektedir. Düz çanak anten diğer çanak antenlere göre çok çeşitli yerlere monte edilebilmektedir. Örneğin bu çanak anteni pencerenize, masaya monte edebilirsiniz.

Bu çanak anten offset çanak antene göre çok iyi sinyal toplama özelliği bulunmaktadır. Ayrıca monte edilen yeri fazla işgal etmediği için görüntü kirliliğini önleyici bir yapıya sahiptir. Düz çanak anten fiyatları çeşitli faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Genelde 100 TL ile 300 TL arasında değişen fiyatlarla flat çanak anten almak mümkündür.

Bu çanak antenin en büyük avantajlarından biri de montajı kolay olduğu montaj yaparken herhangi bir teknik servise gerek duymazsınız. Ancak uğraşmak istemiyorsanız teknik servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca düz çanak anten almak istiyorsanız firmamızın bünyesinde bulunan geniş stokları sayesinde istediğiniz düz çanak anten modelini uygun fiyata alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.