Elektrik Servisi

Elektrik Servisi, mantığı icabıyla var olan enerjiyi kesintisiz ve devamlı bir şekilde tüketicilerine sunabilmek için elimizden gelecek her türlü fonsiyonları yerine getirmek kavramıdır. Güçten maksat evinizde, işyerinizde veyahut herhangi bir yerde elektrik sistemleri ile çalışan bütün sistemlerinize verinin doğru şekilde aktarılmasını sağlamaya çalışıyoruz.

Elektrikçi hizmeti olarak istanbul’da faaliyette olan firmamız müşterilerimize şimdiye kadar vereceğimiz hizmetlerden Bina Elektrik Tesisatı, Plan-Proje Taahhüt işleri, Elektrik Arızaları, Elektrik Panoları, Topraklama Tesisatları, Zayıf Akım Tesisatları, TV Tesisatı, Telefon Tesisatı, Aydınlatma sistemleri Kurulumu, Yangın ihbar sistemleri, Sensörlü sistemler, CCTV Kamera sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Görüntülü Konuşma sistemleri, Elektrik malzeme satış ve montajı konularında pratikte her biri ayrı ayrı görünse de gerçekte hepsi birden elektrik kapsamı içerisindeki elektrikçi hizmetleridir. Zaten niyet olarakda bina elektrik sistemi ile elektrik tesisatı aynı mantıkla olduğu gibi kamera sistemleri ile telefon ve internet sistemleri de yine aynı konu kapsamında olduğunu biliyoruz.

Evinizde eğer bina yapılarınız eski ise 20 30 yıllık gibi bu sistemlerde genelde kablolar eskimiş olur ve akım dilediğince cihazınıza aktarılmaz. Ortalama 100 watt geliyor ise cihazlarınıza 60 watt olarak aktaracağından elektriksel cihazınızdan dilediğiniz verim alınamamaktadır. Dahası yine eski bina elektrik sistemlerinde bazen bir çamaşır makinenizin motoruna az elektrik gitmesinden dolayı motoru yakmakta, makine kartlarını yakabilmektedir. Bu durumda da 200 litalık masraf sizlere 1000 tl gibi extra faturalandırma çıkartabilir. Mevcut elektrik tesisatınızda yaşadığınız problemlerin giderilmesi konusunda yaşayacağınız bütün sorunlar için hemen firmamız teknik34 ‘de çözüme kavuşturun.

Eğer aradığını sistemleriniz zarar görmeden çözüm sunacak bir elektrik servisi firması ise Teknik34 sizlere bu fırsatı En Uygun Fiyatlara Sunacaktır


İstanbul’da Acil elektrikçi ihtiyaçlarınızda 7/24 çekinmeden ister yangın sistemleri için olsun ister yapısal kablolama sistemleri uzman ekibimiz olarak problem esnasında veya problem oluşumu sinyali aldığınızda hemen aramanız için burdayız. Çünkü elektronik sistemlere benzemeyen elektrik sistemleri eğer işin ehli olmadığı takdirde sizlerin başına bela olacağından hemen uzmanlarımızı aramanızı önermekteyiz. Çünkü eğer büyük çaptaki sorunlara sizler müdahele ederseniz biliniz ki canınıza bile malolabileceğidir.

Elektrik Servisi Olarak Sunabildiğimiz Servisler

 • Yangın Sistemleri
 • Alarm Sistemleri
 • Gaz Dedektörü Sistemleri
 • Uydu Cihaz Kurulumları
 • Güvenlik Kamera Sistemleri
 • Telefon Arızaları
 • Bina Elektrik Panoları
 • Ofis Elektrik Sistemleri
 • Topraklama ve Hat Çekme
 • Otomasyon Sistemleri
 • Pano Kurulumları
 • Elektrik Kablosu ve Hat Çekilmesi

Elektrik Teknik Servis hizmeti veren 7-24 Elektrikçi firması olarakistanbul’un bütün ilçelerine hizmet götürmekteyiz. 7/24 Acil içerenköy elektrikçiniz olarak evler, iş yerleri, Ofisler, apartmanlar, siteler, okullar, alış veriş merkezleri, resmi kurumlar, üretim tesisleri, bankalar, hastaneler, fabrikalar gibi birçok yaşam alanlarında bir telefon ile ihtiyaç duyduğunuzda sizlere hizmet vermekten çekinmecek uzman elektrikçi kadrosuyla elektrik teknik servisi hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.