Elektrik Tamiri

Firmamız elektrik tamiri & servisi hizmeti vererek İstanbul’da Usta Elektrikçi olarak özellikle Avrupa yakasında faaliyet göstermektedir. Usta elektrikçi olarak hizmetlerimizi sunduğumuz yerler olarak özellikle evler, iş yerleri, apartmanlar, siteler, okullar, alış veriş merkezleri, resmi kurumlar, konfeksiyonel üretim tesisleri, bankalar, hastaneler, fabrikalar gibi daha birçok alanda faaliyetlerimiz devam etmektedir. Uzmanlarımızla eğer işleriniz acil ise hemen gelip sorunu çözümlüyoruz eğer bir proje kapsamında düşünmekte iseniz ekip kadromuzla gelerek keşif yapmaktayız.

Firmamız profesyonel kadrosuyla 7 gün 24 saat elektrik servisi hizmeti vermektedir. Fakat bu hizmetlerimiz karşılığında sizlerden sadece firma seçimi yapmanız noktasında seçici olmanız gerekmektedir. Çünkü elektrik işi artık eskisi gibi olmadığı işini iyi bilen bir firma aracılığıyla sorunsuzca çözümlenebileceğini unutmamalısınız.

Çözüm isteyen müşterilerimiz usta ve profesyonel elektrik tamiri istiyorlarsa hemen acele davranıp firmamızı aramanız gerekmektedir.

İSTANBUL’ un bütün semtlerine müşteri memnuniyeti ilkesi ve bilinci ile elektrik tamiratı ve arıza konusunda tecrübeli personeli ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Elektrik önemli bir durum olduğu için bu iş ihmale gelmeyeceğinden sizler bu tip sorunlar ile karşılaştığınızda mutlaka firma yetkililerimizle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Çünkü en ufak ihmal karşılığında ya canınızdan olursunuz ya da evinizden. İşte bu yüzden gelin siz siz olun bu konuda destek almadan kendi başınıza iş yapmayın. Çünkü bu işlem hem ihmale gelmeyecek derece önem arzetmekte çünkü bu işlem hem diğer elektrik ve elektronik aksamlarınıza zarar verecek konu ayrıca can ve mal kaynına sebeb olacağından sizleri sitemiz aracılığıyla uyarmaktayız.

Uzun zamandır sektörde aktif olarak hizmet veren firmamız müşterilerine Bina Elektrik Tesisatı, Plan-Proje Taahhüt işleri, Elektrik Arızaları, Elektrik Panoları, Topraklama Tesisatları, Zayıf Akım Tesisatları, TV Tesisatı, Telefon Tesisatı, Aydınlatma sistemleri Kurulumu, Yangın ihbar sistemleri, Sensörlü sistemler, CCTV Kamera sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Görüntülü Konuşma sistemleri, Elektrik malzeme satış ve montaj konularında hizmetler sunuyor.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.