Gelişen Uydu Servisi Hizmetleri

Ülkemizdeki mali sistemlerin gelişmesiyle özellikle istanbul merkezi firmaların buralardaki bahar havasından olumlu şekilde faydalanması neticesinde firmamızda aynı şekilde net alımlar yaparak portföy değerlerini yükselterek uydu servisi sektöründe ilk sırada yerini aldı. Bu durumu en iyi açıklayacak sistem ise bütün avrupa yakası ilçelerindeki hızlı uydu servisi hizmetlerimiz diyebilmekteyiz.

Tarihi zirveyi geçen yıllarda olduğu gibi uydu servisi noktasında da atağa kalkan teknik34 sunduğu mevsimsel artış sağlayan sorunlardaki çözümleri ile bu yılda kalıcı şekilde zirveyi kimse ile paylaşmayı düşünmediğini göstermektedir.

Gelişen Uydu Servisi Hizmetleri noktasında 2017 uydu servisi hizmetini en iyi sunan firma olarak tüketicilerimiz açısından lider marka seçildik.

Ülkemiz teknik anlamda olsun isterse bireysel anlamda bir takım önlemleri önceden alarak sektöre yeni akımlar getirmeyi de, öngörerek gerek çanak antenler olsun gerek merkezi uydu santralleri olsun gerekse ve en önemlisi olan uydu alıcıları konusunda tüm dünyada ortaya çıkan gelişmeleri takip ederek ülkemizde de aynı zamanda bunların gelmesini sağlamaktadır.

Son üç yıllık büyümesi ile dikkat çeken Teknik34, büyümesinin en önemli kaynaklarından biri olan müşterilerine özel olarak geliştirdiği Müşteri Merkezi Otomasyon Sistemi (MMOS) sayesinde tüm ilçelerdeki müşterilerine aynı standarda uydu hizmeti sunmayı hedeflemektedir. MMOS’u İstanbul Avrupa yakasında 2017 yılında aktif eden Tekni34 firmamız Türkiye’nin dört bir yanında tüketici ihtiyaçlarına da ( çanak anten, lnb, uydu kablosu, ip tv, uydu alıcısı vb. ) hızlı ve kaliteli cevap vererek müşteri memnuniyetini de en üst seviyeye taşımayı hedeflemektedir.

Teknik34 olarak firmamız geçtiğimiz dönemler uydu servisi alanında sağladığı bir takım yenilik ve inovatif süreçli üretimlerini 2017 yılı içerisinde de devam ettirerek müşteri için yaptığı yeniliklerin yanı sıra ürün ve hizmetlerine yapacağı yatırımlar ile sektörün öncü markası olmaya devam edecektir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.