Elektrik Aydınlatma

Teknik34 Elektrik Aydınlatma  olarak; 1993 den bu yana elektrik taahhüt isleri yapmaktayız. 20 yılı aşkın bir suredir çeşitli elektrik taahhüt projelerinde yer aldık. Elektrik meslek dalında eğitim almış teknisyenimizle birlikte, mesleğimizin ne kadar sorumluluk gerektirdiniz bilicindeyiz. Bu yüzden işimizi yetkili elektrik teknisyenlerimizle birlikte en iyi şekilde yapma gayretini gösteriyoruz. Siz  müşterilerimize biz ruhuyla hizmet veriyoruz.

Teknik34 elektrik servisi olarak; planlama, projelendirme, elektrik tesisatı, atölye aydınlatmaları, fabrika elektrik tesisatları, elektrik abonmanlık

elektrikçi-elektrik-aydinlatma-servisi
Elektrik Aydınlatma

ve talep hizmetleri, elektrik orta gerilim (OG) şalt tesisleri, elektrik alçak gerilim dağıtım panoları, buspar elektrik dağıtım sistemleri, ups güç kaynağı sistemleri, mağaza aydınlatmaları, cafe adınlatmaları, vitrin aydınlatma gibi işlerinizin işinde uzman ustalarımızla haftanın her günü çözüm sunuyoruz. Kapsam olarak sorun ne olursa olsun teknik34 ekibimizle yılların tecrübesiyle sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmaktan kıvanç duyuyoruz.

İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vermekte olup bütün mahallelerini de kapsayan geniş hizmet yelpazemiz ile sizlere en iyi teknik servisi sunmak için çaba sarfetmekteyiz. % 100 mutlu müşterileri ardımızda bırakarak geniş bir bölgeye hizmet verebilmek için en iyi personellerle sizlere hizmet sağlamaktayız. Bu nedenle de en iyi elektrik servisini firmamız bünyesinde alabileceğinizden adınız gibi emin olabilirsiniz.

Teknik 34 elektrik ve aydınlatma sistemlerinde en iyi kalite koşullarında hizmet vermekte ve alacağınız hizmetin bedelini en uygun maliyetle ödeyeceğinizi temin ederiz. Sizlerde bu vesile hemen firma yetkililerimizle konuşarak uygun fiyatlarımızdan haberdar olunuz.