Apartman, villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görebilir irtibat kurabilirsiniz. Tehlike arz etmeyen durumlarda,sistem ekranları üzerinde bulunan butonları kullanarak kapıyı açabilirsiniz aksi durumlarda yönetim yada güvenlikli sitelerde anında güvenlikle irtibat kura bilirsiniz, Sistem aynı zamanda daire sahibinin olmadığı durumlarda kapınıza gelen ziyaretçileri hafıza ünitesi ile kayıt altına alabilir, daha sonra kayıtlar izlenerek gelen kişileri görebilirler. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir.

Tenik34  servisi olarak apartmanlarınıza, villalarınıza. Müstakil evlerinize, ofislerinize, toplu konut sitelere, farklı ürün seçeneklerimizle servis hizmeti

Görüntülü Diafon (intercom)
Görüntülü Diafon (intercom)

veriyoruz, Teknik34 servisi olarak Türk malı ürünlerini tercih ediyoruz, AUDİO, MAS, NETELSAN. Görüntülü diafon sistemleri Türkiye’de üretilen yaygın servis ağına sahip markalardır. Geniş ürün yelpazesiyle Görüntülü zil panelleri, tuşlu ve dokunmatik şık ekran seçenekleriyle her bütçeye uygun görüntülü ve Görüntüsüz diafon, servis ve satış hizmeti veriyoruz.

Audio Diafon sistemi