İstanbul Televizyon Servisi

Televizyon Servisi hizmetlerimiz aralıksız olarak başta avrupa yakasının bütün ilçeleri olmak üzere devam etmektedir. Televizyon markanızın hangi marka olduğu fark etmeksizin sizlere profesyonel olarak tamir, servis, bakım hizmetlerimizi süratle gerçekleştirmekteyiz. Led televizyon, LCD televizyon, Plazma televizyon türü farketmeksizin çalışmayan, kısavadede sorun oluşturan özetle kaynağı ne olursa olsun tamir noktasında tek başvuracağınız merkeziniziz.

İstanbul Televizyon Tamiri hususları firmamız tarafından artık profesyonel anlamda tamir ünitelerimizce kısa süreli çözümlenmektedir. Televizyonunuzda panel kaynaklı sorun olduğunda tv panel ünitesine cihazınızı soktuğumuzda sorunun kaynağını ne ise hemen bizlere onu sunmaktadır.

Televizyon servisi noktasında İstanbul’un en kaliteli servisi olarak karşınızda olan firmamız çeşitli sorunlarınıza pratik çözümler üreterek sizleri mağdur etmemektedir.

Teknik olarak yaşanmakta olan sorunların hemen hemen hepsine çözümleme yaparak televizyonlarınızın arızalanması durumunda hemen çözümleme merkezimize tvnizi getirip öncelikle analizi yapmaktayız. Analiz yapıldıktan sonra arıza tutanağı tutulup çağrı personellerimizce sizlere televizyonunuzun durumu tarif edilir. Eğer sizlerden talep gelirse olumlu olarak teknik personellerimiz cihazınıza müdahele edilerek çözümlenmektedir.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.