İstanbul Uydu Ayarı

İstanbul Uydu Ayarı & Tursat 4a Frekans Ayarı

İstanbul ilçelerine hizmette farklı bir çığır açmaya devam eden firmamız bugünde farklı bir yazısı ile sizlerle birlikte en önemli beklentiniz olan istanbul uydu ayarı hizmetlerini profesyonelce sizlere sunuyoruz. Üstelik ödemelerinizde de sizlere nakit ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunarak sizi teknik servisi hizmetlerimizle tanıştırmak istiyoruz.

inanılmaz avantaj ve eşsiz hizmet olan teknik34 bahar fırsatlarını sunmaya devam etmektedir.

Doyasıya tv keyfi yaşamanız için istanbul uydu ayarı için eğer televizyonlarınızda turksat ayarı ihtiyacınız varsa işte size bu imkanı da sunarak servis ücreti sağa sola ödemenize gerek kalmadan kendi kumanda bilginiz ile aşağıda vereceğimiz bilgiler ile kolayca yapacaksınız. Eğer hala turksat 4a ayarı yapamıyorsanız kanal frekansları için görsel ayarlarınızı daha önce anlattığımız konulara bakarakda bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğer extradan piyada olmaya a news gibi tv 8.5 gibi bir takım yeni kanalları da yine sayfamız haberler kısmında bulunan sağ taraftaki ara kısmına turksat 4a yazarak bütün konu ile ilgili yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Şimdi aşağıdaki türksat 4a uydu kanal frekanslarını inceleyerek daha önceki ayarlarınızı da komple silerek sıfırdan kurulum yapınız.

Türksat 4A Uydu Kanal Frekansları:

Frekans: 11844
Polarizasyon: Dikey V
Sembol Oranı: 2222
FEC 3/4
Şebeke Arama: Açık
Frekans: 11747
Polarizasyon: Yatay H
Sembol Oranı: 27500
FEC FEC 5/6
Şebeke Arama: Açık
Not: Kumandanız aracılığıyla, varolan  Turksat ayarlı uydusunu siliniz. Sonra Uydu ekleden kısmından TURKSAT 4A adını verdiğiniz bir uydu ekleyin. Bilgileri de doğruca girdiğinizde göreceksiniz ki yeni kanallar televizyonunuza yüklenmiş olacak.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.