Kampanyalı Uydu Servisi

Kampanyalı Uydu Servisi

İstanbul’un bütün ilçelerine Mayıs-Haziran-Temmuz-Ağustos ayını kapsayan 4 aylık bir periyotta servis talebinde bulunan bütün müşterilerimize avantajlı, kampanyalı fiyatlarımızla hizmet vermekteyiz.

Yanlış duymadınız teknik34 olarak 4 aylık uydu servisi konusunda piyasanın en uygun fiyatlı servis hizmetini sunmaktayız.

Gelin siz değerli müşterilerimiz kapı kapı dolaşmadan avantajlı fiyatlarımız ile hem kesenize hem de kurulacak olan sistemlerinize iyilik yaparak kazançlı çıkın. Çünkü idda ettiğimiz ve sizlere sunacağımız bu işlerde kaliteli ve en iyi hizmetleri sizlere sunabilecek düzeyde bir personel ekibi birde son sistem teknolojik cihazlarımızla yapmaktayız.

Şimdi firmamız olarak ortaya koyduğumuz 4 aylık kampanyalı uydu servisi hizmetini sizlerde bize telefon açtığınızda çekinmeden kampanyalı fiyatlarınız varmış onlardan faydalanmak istiyoruz diyerek bu kampanyamıza dahil olabilirsiniz.

Uydu konusunda İndirimli servis hizmetimizi okumadan sayfamızı ziyaret etmeden uydu servisi yaptırmayın…!

Kurulum ve satışını yapmış olduğumuz ürünlerin profesyonel destek ve satış sonrası hizmetlerini tüm İstanbul (avrupa-anadolu) genelinde yetkili servis noktaları ile vermektedir. LCD – LED – Plazma tv alanında da yerinde kurulum, montaj ve tamir hizmeti veren servis noktalarımız, merkezi uydu sistemleri, uydu alıcısı ürünlerinde de hizmet vermektedir.

Saha ekiplerimiz, tüm teknik ihtiyaç ve problemlere en kısa sürede müdahale etmektedir. Müşteri memnuniyeti prensibince ve teknik destek gerektiren konularda daha hızlı müdahale etmek için servis noktalarımız tek bir Call Center’dan yönetilmektedir. Sizlerde acil bir durumla karşılaştığınızda çekinmeden teknik servis numaramız olan 0212 664 74 34 no’lu telefonlarımızla firmamıza hemen ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.