Merkezi Uydu Anten Sistemleri

Merkezi Uydu Anten Sistemleri

Merkezi uydu anten sistemleri apartmanlar için birer vazgeçilmez olmuşlardır. Çünkü bu sistemler ile her dairenin birer uydu sistemi

merkezi uydu sistemi
merkezi uydu sistemi

alması yerine 2 ya da 3 çanakla tüm apartmana uydu görüntüsü sağlanır. Ayrıca çanak anten kirliliğinin de önüne geçildiği için özellikle apartman ve daire sahipleri tarafından oldukça önemsenen bir konudur. Bu işlerle uğraşan şirketlerden daire sayısına göre fiyat alınıp daire başına fiyat belirlenir. Apartman yöneticileri ile istenen her daireden toplanan bu para ile sistem kurulur, tüm ayarları yapılmış uydu kabloları çanaklardan dairelere kadar getirilir. Merkezi uydu anten sistemleri genellikle her daire için bir çıkış sayısına göre belirlenir. Eğer daha çok isteniyorsa bu husus fiyat alınmadan önce belirtilmelidir çünkü istenen çıkış sayısına göre uygun sayıda çıkışı olan sistemler kurulur.

Merkezi Uydu Anten Sistemleri İle Hangi Kanallar İzlenebilir?

Apartmanınızda merkezi uydu sistemi kuruldu ve sizde bu oluşuma katıldınız diyelim işte o zaman uydu alıcınızda Türksat uydusunda bulunan 300 civarında kanala ayrıca Hotbird uydusu gibi uydulardan yayın yapan birçok yabancı kanalı izleme şansına sahipsiniz demektir. Merkezi uydu anten sistemleri isteğe göre diğer ücretli yayınları da sunabilecek uyduları barındırabilir. Bu yayınlar ücreti verildiği takdirde izlenebilir olur. Bu opsiyonu sistemi satın aldığınız yer size sunacaktır, eğer böyle bir hizmetleri yoksa herhangi yetkili yerden edinebilirsiniz. Ayrıca farklı ücretli uydular için sisteme farklı çanaklar eklenmesi gerekir.

MERKEZİ SİSTEM FİYAT LİSTESİ

Ortalama olarak 10 dairelik bir bina için kurulacak olan merkezi uydu sistemi fiyat listesindeki malzemeler ve temsili fiyatlandırma aşağıdaki gibidir.

  1. 12×10 Next & Nextstar merkezi uydu sistemi santrali
  2. 10 Adet Next markalı priz sistemi
  3. 300 metre boyunda kaliteli birinci sınıf kabl0 (kaliteli kablo su geçirmeyerek cihazlarınıza zarar vermez)
  4. 2 adet 100 derece çanak anten
  5. 1 adet 65 derece dijitürk çanak anteni
  6. 1 adet dijitürk çanak anten için LNB ( kaliteli yayın için markalı olmalı)
  7. 120 adet F Konnektör  ( Ek Lnb bağlantı aparat )
  8. 10 Adet çelik dübel
  9. 10 adet çanak anten sabitleme için perçin
  10. Next santralleri için 5 yıl garanti sağlıyoruz.

merkezi uydu sistemleri, çanak montajı, apartmanlara merkezi uydu sistemleri, ortak uydu sistemleri, merkezi uydu, çanak anten kurulumu, çanak anten montajı, çanak kurulum, ortak sistem, merkezi çanak, ortak uydu, ortak merkezi uydu sistemleri, uydu antenleri, uydu anteni, merkezi uydu, merkezi sistem, ortak uydu, ortak sistem, ortak merkezi sistem, uydu anten kurulumu, uydu çanak anten,ortak çanak, ortak çanak sistem, apartmanlara ortak uydu sistemleri, apartmanlara merkezi uydu sistemi kurulumu, bina uydu, bina uydu anteni, binalara merkezi, binalara çanak, merkezi uydu anten,next servisi, goldmaster servisi, multiswitch, uydu çanak multiswitch kurulumu, next uydu alıcıları kurulumu, sunny uydu alıcıları merkezi uydu sistemi kurulumu, nextnextstar multisiwtch kurulumu, multiswitch ortak uydu sistemi kurulumu, tarafımızdan uygun fiytalara yapılır.

Merkezi Uydu Anten Sistemleri Fiyatlarımız için Doğru Adreste Unutmayınız. Hemen Bizleri Arayarak Fiyatlarımızdan Haberdar Olunuz.

Gördüğünüz üzere merkezi çanak anten için 10 dairelik bir bina için temsili olarak kullandığımız malzemeler ve bu işte tecrübeleri dillere destek ustalarımızla kısa sürede tamamlanarak siz değerli müşterilerimize çalışan bir sistem teslim edilir. Sizlerde hemen firmamızı arayarak merkezi çanak anten sistemlerimiz için fiyatlar alabilirsiniz.

MERKEZİ SİSTEM KURULUM KLAVUZU

Son olarak siz değerli müşterilerimize eğer kendilerinizde yetenek var ise kurulumu kendibaşınıza gerçekleştirmeniz adına hazırlanmış olan yukarıdaki görsele tıkladığınızda inecek olan pdf formatındaki merkezi uydu anten sistemlerini kurulum klavuzunu sunalım dedik. Size düşen adım adım bu süreçleri takip etmeniz, fakat eğer ustalığınız yok ise sizlere hem kurulum hem satış hem de montaj hizmetini sunan firmamızla telefon ile görüşerek fiyatlarımız hakkında bilgi alınız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.