Ortak Anten Kurulumu

Ortak Anten Kurulumu

İnsan nüfusunun artması ile birlikte yaşam alanları da azalmıştır. Teknolojinin ve sanayinin gelişmesi insanların köyden şehre göç etmesine sebep olmuştur. İnsanların şehirlere yığılması ile şehirlerdeki yaşam alanları da daralmıştır. Bu sebeple daha fazla insanın daha dar alanda yaşaması için yüksek yapılar, apartmanlar, gökdelenler inşa edilmiştir. Bu yüksek yapıların inşa edilmesi ile birlikte her balkonda her çatıda yüzlerce anten görmek mümkün hale gelmiştir. Çatılarda balkonlarda çok fazla çanak olması, görüntü kirliliğinin oluşmasına neden olmuştur. Bu görüntü kirliliğinin önüne geçmek için tek bir antenin birden çok kişi tarafından kullanılması, bu görüntü kirliliğinin biraz olsun önüne geçmiştir.

Bireysel olarak daha çok maliyetli olacak olan yaklaşık 2000 kanal hediye ve üstelik hd kalitesindeki bu imkana geçmek için bizce acele etmeniz gerekmektedir. Çünkü bireysel 3 adet çanak anten için ve santral için extradan bir çok maliyetide üzerine eklediğinizde sizlere daha yüksek ücretlere mal olacak bu sistem ile binanızda bulunan daire sakinleri ile ortak olarak merkezi uydu sistemi kurdurduğunuzda hem avantajlı hem de uygun maliyete temin edebileceksiniz.

Ortak anten kurulumu sayesinde apartmanlarda yüksek yapılardaki görüntü kirliliği az da olsa ortadan kalkmıştır. Bu duruma bazı kişiler merkezi uydu sistemi veya merkezi uydu santral sistemleri de demektedir. Bu yönde firmamız tarafından yapılan ve kurulum sonrası yaşanan memnuniyetler için bir çok geri dönüş almaktayız. Çünkü kullandığımız malzemeler sayesinde en az 3 yıl garantili olması bir nevi güvence olması nedeniyle karşılaşılacak sorunlar hemen düzeltilmekte ve müşteri mağdur edilmemektedir.

Ortak Anten Kurulum İşlemi

Ortak anten kurulumu yapılacak olan binalarda çatıya, ihtiyaca göre iki veya üç tane anten kurulur. Antenlerden toplanan kablolar tek bir merkezde toplanır. Santrallere bağlantısı yapılarak daire sayısına göre çoğaltılır. Her daireye birden çok hat çekilebilir. Çekilen her hat, bir uydu alıcısı içindir. Çekilen bir hatta iki tane uydu alıcısı bağlanılamaz. Her uydu alıcısı için, ayrı bir hat çekmemiz gerekir. Ortak anten kurulumuhizmetleri firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize sağlanmaktadır.

Doğru bir tercih ile hem temiz işçilik hem de “garantili merkezi uydu sistemi” ni tertemiz olarak yapan firmamızı hemen arayın.!

Her türlü teknik ekip ve destek firmamız tarafından müşterilerimize sağlanmaktadır. Sizde bulunduğunuz apartmana merkezi uydu sistemlerinden taktırmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Merkezi Sistem Uydu Ayarı

Bulunduğunun mekanda merkezi sistem uydu kullanımı mevcut ise ve kurulumunun nasıl gerçekleşeceğini bilmiyor iseniz,  merkezi sistem uydu ayarı konusunda paylaşacağımız birkaç  madde ile kimseye ihtiyaç duymadan uydu ayarlarını kolaylıkla sağlayacaksınız. İlk olarak uydu ayarının yapılması için merkezi sistem anten ile irtibat halinde olmalısınız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.