Şirinevler Uydu Tamircisi

Şirinevler Uydu Tamircisi

Çanak anten kurulumunuz için gerekli olan malzemeleri ve aparatları edindikten sonra şirinevler uydu anten montajı yapmak daha basit bir hal

Şirinevler Uydu Servisi
Şirinevler Uydu Servisi

alacaktır. Çanak anten kurulumu düşünülenden daha kolay bir montaj işlemidir. Gerekli malzemeler edinildikten sonra kurulum oldukça basittir. Kurulum malzemeleri içerisinde, çanak, F konektör, LNB kablosu, civata, çanak askısı, tel bakır bulunmaktadır. Ayrıca bu malzemeleri birleştirmek için evinizde bulunan tamirat malzemelerini (tornavida gibi) kullanabilirsiniz ya da Teknik34 ekibi olarak bizleri arayın ve sizlere 10 dakika içerisinde anten montajlarınızı yapalım.

Şirinevler Çanak Anten Montajı

Şirinevler Anten montajı için sitemiz üzerinden videolar izleyebileceğiniz gibi yazımızda vereceğimiz adımları takip ederek, anten kurulumunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Öncelikle çanak anteninizi, çanak askıya monte etmeniz gerekmektedir. Ardından çanak anteniniz ile televizyonunuz arasında bağlantı kurmak için LNB kablosunu çanağın çatal kısmına yerleştirin. LNB kablosunu yerleştirdikten sonra üst bağlantı aparatını çanağınıza monte edin. Sinyallerinizi zayıf almamak için LNB kablosunun düz olması gerekmektedir. Ne kadar düz monte ederseniz o kadar güçlü sinyal alırsınız.

#şirinevler #çanakanten #kurulumu

Şirinevler Uydu Servisi için oldukça önemli olan LNB kablosunun diğer ucunu 4 cm yaklaşık 2 parmak kalınlığında kesin. Örgülü tele LNB kablosunu bağlamak için kablonun ucunu 1 parmak kadar açın. Açtığımız kablonun ucunda bulunan tel bakırı F konektör kısmına fazla sıkı olmayacak şekilde takın. Tel

Goldmaster Çanak Anten

bakırın ucu yaklaşık olarak yarım parmak kadar içeride kalacak şekilde ayarlanmalıdır. Elektrik bandı ile F konektör kısmına kabloları bağlayın. F konektör kısmını sabitledikten sonra LNB kablosuna bağlayın ve kablonun diğer ucunu uydu alıcınıza takın. Bağladıktan sonra sinyal almaya başlarsınız.  Tüm bu işlemler kolay gibi görünse de iş uygulamaya geldiğinde bilgi ve deneyim gerektirmektedir. Teknik34 firması olarak anten montajı işlemlerinizde istediğiniz zaman hizmetinizdeyiz. Muhtemelen yükseklik korkusu olan müşterilerimiz olacaktır. Çünkü şirinevler mahallesi imar durumlarından ötürü yüksek yapılı binalardan oluşmakta ve müşterilerimiz o yükseklikteki çatıya çıkmak istemeyecektir. Yine farklı bir konu ise çanak antenin kablolama sorunu olmasa dahi anten yönünü şirinevler ‘de bulmak kolay olmayacaktır.

Bu gibi durumlar göz önün alındığında görülecektir ki uzun saatler harcayarak ve masraf yaparak elinizdeki malzemeleri de çöpe atmaktansa işinin ehli çalışanları ile şirinevler uydu anten servisi firmamızı tercih ederek bütün sorunlarınıza çözüm üreteceksiniz.

#şirinevleruyduservisi

ÇANAK ANTEN SİSTEMLERİ

Çanak anten kurulumlarında çanak anten ayakları oldukça önemli bir parçadır. Çanak anten ayakları ne kadar sağlam olursa, çanak antenlerinizin kurulumundan sonra sorun yaşama ihtimaliniz o kadar az olmaktadır. Teknik 34 elektrik ve elektronik, uydu ve güvenlik sistemleri hizmetlerimiz içerisinde barındırdığımız çanak anten hizmetlerimiz içerisinde en kaliteli ürünleri kullanıyoruz ve verdiğimiz hizmetlerde kullandığımız teknik aletlerimizin son teknoloji ürünleri olmasına dikkat ediyoruz. Çanak anten kurulumlarında oldukça önemli bir yere sahip olan çanak anten ayakları, kaliteli, pas tutmayan ve kötü hava şartlarına dayanabilen malzemelerden üretilmiş olmalıdır. Aksi takdirde en ufak yağmur yağdığında pas tutacak ve çanak anteninizin zarar görmesine sebep olacaktır. Firmamız her zaman siz değerli müşterilerine ister şirinevlerde işyeri olsun isterse homeofis bürolar veyahut mahalle sakinleri olsun bizlerde uydu servisi talep ettiklerinde televizyonlarının uzun yıllar anten ile sorun oluşturmasının önüne geçecek 1. sınıf işçilik ve malzeme kullanarak sorunlarını uzun yıllara yaymaktayız. Bu süreçte ilk aşamadan son aşamaya kadar bütün ekipmanlarımızı seferber ederek ihtiyaçlar karşılanmaktadır.

Şirinevler Çanak Anten Ayağı

Çanak anten ayakları, çanak anten kurulumlarında en önemli parçalardan biri olmaktadır. Çünkü çanak antenlerin sabitlendiği aparat, çanak anten ayakları üzerinde bulunduğundan oldukça önemli bir parça olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanılan malzemenin, kaliteli ve pas tutmayan özellikle olması gereklidir. Pas tutan çanak anten ayakları değiştirildiğinde, çanak anten ayarlarınız sıfırlandığı için kullanılan malzemelerin oldukça kaliteli ürünler olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Teknik 34 servis hizmeti olarak çanak anten ayakları konusunda oldukça dikkatli davranmaktayız. 23 yıldır yakaladığımız başarıya, herhangi bir olumsuz yorum eklememek adına en kaliteli ürünleri kullanmakta ve en kaliteli hizmetleri vermekteyiz. Uydu sistemleri hizmetlerimiz içerisinde yer alan çanak anten kurulumlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Çanak Anten LNB Fiyatları

Uydu yayınlarında LNB isimli aparat oldukça önemli bir işleve sahiptir. Çünkü uydudan dağıtılan sinyaller çanağa yansır.  Yansıyan bu sinyaller ise antenin odak noktasına gelen bu yüksek frekanslı sinyallerde ilk işlemi yapan aparat LNB’dir. Piyasadaki çanak antenlerin bir çeşidi olan, çanak anten LNB fiyatları içerisinde kullanılan malzemelere ve özellikle de LNB’nin kalitesine göre değişim göstermektedir. LNB malzemesi elektronik devrelerden meydana gelmektedir. Dışı kimi zaman metal, kimiz aman ise plastik ile kaplı olan bu elektronik devreleri sinyal dönüştürücü olarak özetleyebilmek mümkündür.

Şirinevler bölgesinde iyi bir yayın için LNB cihazınızın birinci sınıf kalitede ürün temin eden şirinevler uydu tamircisi aracılığıyla temin etmelisiniz.

Çanak Anten LNB Fiyat Analizi

İngilizce ‘Low Noise Block’ olarak isimlendirilen LNB kısaltılmasının Türkçe olarak tam karşılığı ‘Düşük Gürültü Önleyici’ dir. Ülkemizde düşük gürültü dönüştürücü ya da düşük gürültü dönüştürücü olarak da tarif edilmektedir. İsminden de anlaşılacağı üzere sinyalin asıl kalitesi bu LNB isimli malzemeye bağlı olması sebebiyle çanak anten LNB fiyatları doğal olarak kullanılan malzemenin cinsine ve kalitesine oranlar artıp düşebilmektedir. Bizler fiyat olarak orta değerde olup da en pahalı çanak antenlere oranla çok daha kaliteli LNB parçasına sahip olan çanak antenleri müşterilerimize önermekteyiz.

Hem bütçeden tasarruf edilirken hem de en kaliteli ve net ekran görüntüsüne böylece sahip olabilmek mümkündür. Sizlerde çanak anten LNB fiyatları ile ilgili araştırmalarınızda bizlerden telefon numaramız vasıtası ile ücretsiz olarak destek ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan firmamız, satın alacağınız çanak antenlerin kurulum işlerini de üstlenerek sizlere aradığınız kolaylığı ve kaliteli görüntü keyfini sunabilmektedir.

ÇANAK ANTEN DİREĞİ

Çanak antenlerin kurulumunda en önemli aparat çanak anten direği olmaktadır. Çünkü çanak anten bu direk üzerine yerleştirilmektedir. Çanak anten kurulmadan önce çanak anten direğinin hangi zemine yapılacağının iyi bir şekilde keşif edilmesi gereklidir. Teknik34 elektrik ve uydu servisi olarak, çanak antenlerin kurulumu sırasında, çanak antenlerinizin hangi zemin üzerine ve nerede kurulması gerektiğini sahip olduğumuz ileri teknolojik teknik aletler sayesinde kolayca bulabilmekte ve çanak antenlerinizi en iyi noktaya kurabilmekteyiz. 23 yılı aşkındır verdiğimiz hizmetler doğrultusunda çanak antenlerinizin en iyi sinyali alabilmesi için ve kullanıcılarımızın hizmetlerimizden daima memnun kalabilmesi için sürekli olarak kendimizi geliştirmekte ve genişletmekteyiz.

Hemen sizlerde doğru bir uyducu ile çalışmak istiyorsanız firmamız teknik 34 ile irtibata girerek kazançlı çıkın. Firmamız çalışanları sizleden gelecek çağrıları beklemektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.