Tek Çanak 2 Daire Uydu Seti

Tek çanak anten ile iki dairenin yayın akışı sağlanabilmektedir. İki daire anlaşarak bu seti kurdurabilirler. Apartman ve sitelerden daha çok tek katlı evlerde tercih edilebilmektedir. Tek çanak ile 2 daire istedikleri kanallara ulaşabilmektedir. Aynı zamanda kurulum ve malzeme ücreti de paylaşılmaktadır. Bu sayede daha avantajlı olmaktadır. Tek çanak ile toplana sinyaller dairelere kablolar ile ulaştırılmaktadır.

Tek çanak 2 daire uydu seti, fiyat açısından uygundur. Aynı zamanda kullanım açısından da uygundur. İstediğiniz kanala ulaşabilirsiniz. Her iki daire de farklı sinyaller ile istedikleri kanala ulaşırlar. 2 tane anten olmasındansa tek anten olması hem görüntü hem de fiyat açısından avantajlıdır.

Tek Çanak Anten 2 Daire Uydu Setinin Çalışması

Bu uydu seti de merkezi uydu sistemleri gibi çalışmaktadır. Çanak antene gelen sinyaller Lnb’ye iletilir. Buradan da uydu santraline geçiş TV uydu kablosu ile sağlanır. Buradan sonrasında yine TV uydu kabloları ile sat prize sinyaller iletilir. Bunun sonunda televizyona akış sağlanmış olur. Uydu setlerinde birçok malzeme kullanılmaktadır. Bu malzemelerin kaliteli olması ve kurulumunun iyi olması için seçim yaparken dikkatli olmak gerekir. Tek daire kullanımındansa iki daire kullanımı avantajlı olmaktadır.

Tek çanak anten 2 daire uydu seti, 2 daire için uygun fiyatlar sunmaktadır. Bireyler rahatlıkla alabilir ve kullanabilirler. Aynı zamanda kurulumu da kolay olmaktadır.