Televizyon Anten Ayarlaması

Televizyon ayarlaması için bugün siz değerli müşterilerimize farklı yöntemleri daha önceleri bir çok yöntemle sunmuştuk. Firmamız yine televizyonlarınızın anten ayarlaması için Türksat güncellemesi işlemlerini yapmakta ve bunun için de sizlere profesyonelce hizmet sunmaktadır. Firmamız gibi bu tip ayarlamaları bizler gibi birçok uydu servisi tarafından da yapılmakta ve bu işlemleri yapan firmalar bu hususta bir çok önemli olan bir işe adım atmaktadırlar.

Uydu güncelleme olarak tanımlayabileceğimiz bu işlem hem SD uydu alıcılarında hem de HD uydu alıcılarında düzenli olarak yapılmalıdır. Çünkü zaman içerisinde bir çok yeni kanal uyduya yerleştiğinden dolayı eğer güncelleme yapılmadığında bir de uydu alıcınız otomatik olarak güncelleme yapmıyor ise mutlaka manuel olarak eklemelisiniz.

Firmamız televizyon anten ayarlaması olarak 25 yılı aşkındır İstanbul Avrupa yakasında televizyon bakımı, televizyon satış ve tamiri uydu anten kurulum ve servisi hizmetleri vermekteyiz. Uzman personelimiz en iyi çanak montaj işini yapmaktadır.

Firmamız her semte uydu kurulum, uydu montaj, çanak anten kurulum, uydu alıcı tamiri, merkezi uydu sistemleri kurulumu hizmeti vermekteyiz. Bunun yanı sıra dijitürk, d-smart uydu montaj ve kurulum hizmetlerimiz mevcuttur.Başka olarak sizlerin tv ayarı gibi diğer taleplerinizi de özenle yerlerine getirmekteyiz.

Televizyon Uydu Güncellemesi hem kanalların frekans değiştirmesi hem de yeni kanalların izlenebilmesi için şarttır. Normalde izlediğiniz sabit kanallar belli zamanlarda yeni frekanslara geçebilir. Böylece uydu güncellemesi yapılmadan bu kanalları tekrar izlemeniz mümkün değildir. Hem eski frekansları değişen kanalları tekrar izleyebilmek hem de yeni çıkan kanalları listenize eklemek için uydu güncellemesi yapılmalıdır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.