Duvara Monte Televizyon Fiyatları

Duvara Monte TV Modelleri

İç mekan tasarımlarının sürekli değişen düzenine televizyonlar da katılmış durumda. Televizyon ünitesi seçimi gibi duvara monte TV modelleri de iç mekan tasarımı için son zamanlarda insanların ilgilendikleri bir konu olmuştur. Televizyonun çerçeve rengi ve kalınlığı iç mekanda bulunan eşyalara uygun olmalı ve iç mekanın genel havasını bozmamalıdır. Genel anlamda duvara monte TV modelleri dış özellikler ve elektronik özellikler olarak ayrı ayrı incelenebilir.

Dış özellikler içerisinde televizyonun büyüklüğü çerçeve rengi, çerçeve kalınlığı gibi özellikler olarak sayılabilir. Elektronik özellikler ise çözünürlük, HD uyumluluğu, işletim sistemi, hangi girişlere sahip olduğu gibi özelliklerdir. İşte bu tüm özellikler harmanlanarak yeni duvara monte TV modelleri elde edilmektedir. Gerek internet mağazalarında gerekse fiziksel mağazalarda televizyonların üzerlerinde yazan özelliklerine dikkat edilmeli, en iyi fiyata en iyi modelde yani isteklere uygun televizyon seçilmelidir.

Duvara Monte Televizyon Fiyatları

Duvara monte TV modelleri fiyatları 400 TL’den 30.000 TL’ye kadar uzanmaktadır. Bu uçuk fark LCD televizyonlardan SUHD Curved yani kavisli televizyonlara kadar uzanan geniş banttan kaynaklanmaktadır. Aynı zamanda fiyatı etkileyen en büyük iki faktör de televizyonun köşeden köşeye olan uzunluğu yani inç değerinden büyüklüğü ve desteklediği maksimum çözünürlüktür.

Bu özelliklerin değeri azalırken fiyat azalır, artarken de fiyat artar. Televizyon alırken bu tip özelliklere özen gösterilmeli, bu sayede istenen fiyatta televizyon bulunmalıdır.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.