Televizyon Servisi

Televizyon Servisi

Firmamız, uzman teknik ekipleri tecrübeli elemanları ile cihazlarınızın her türlü tamir işlemlerini profesyonel bir şekilde, profesyonel ekipmanlarımızla gerçekleştiriyor. Teknik34 olarak sahip olduğunuz ürünlerinizin sizin için sorun çıkarmaması için gerekli olan hizmetlerini en doğru şekilde sizlere sunarak kapınıza getiriyor, yerinde çözümlenemeyen sorunlu televizyonları ise teknik servisimize götürerek en kısa sürede tamirini, bakımını yapmaktayız.

Televizyon Servisi olarak tv cihazlarınızın kurulumu sırasında montaj hizmetini sağlayarak, oluşabilecek sorunlara karşı önlem alıyor ve montaj hizmetinizi garantili bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Dahası eğer televizyonunuz sorunlu ve parça değişimi gerektiren bir halde ise tv nizi alarak ofisimize götürdüğümüz ve servis sunacağımız süre zarfında sizleri televizyonsuz bırakmamak adına 1 adet tv sizlere emanet ederek tamir süresince televizyonsuz kalmamanızı sağlıyoruz.

Her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan tecrübeli personelimiz sorunların en kısa sürede en teknolojik yöntem ile çözülmesini sağlamaktadır. Hizmet prensiplerimiz arasında önceliğimiz koşulsuz müşteri memnuniyetini kazanmak olmaktadır.

Firmamız sizleri düşündüğünün göstergesi olarak yeni bir geçici cihaz bırakmasının yanısıra cihazlarınızın verimli şekilde çalışması için gerekli olan  tv bakım hizmetini düzenli olarak sağlayarak çıkması muhtemel televizyon sorunlarını da engellemektedir. Bu durumda firmamızın kalitesini anlayan müşterilerimiz kendilerinin yanı sıra komşu ve akrabalarına da bizleri tavsiye ederek onlarında kaliteden faydalanmasını sağlamaktadır.

GARANTİLİ TELEVİZYON SERVİS HİZMETİ

Televizyon arızalara karşı, tv tamiri hizmetini sunan firmamız garantili bir şekilde tamir sürecinizin tamamlanması işlemini taahhüt etmektedir. Nitekim servis ve tamir süreci ile ilgili dilek istek ve şikayetlerinizi sitemiz isteklerinizi 05469312929 numaralı telefondan bizlere iletebilir veya info@teknik34.com adlı mail adresimize iletebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.