Televizyon Tamiri ve Bakımı

Televizyon Servisi olarak bir çok ilçemizi en geç 30 dakikada servis götürebilecek servis ağımızın gelişmesinden dolayı hemen hemen bütün avrupa yakasında tamir bakım hizmetlerimiz hız kesmeden devam etmektedir. Bu nedenlidir ki firmamızın televizyon tamir ve bakımı hizmetlerini daha ileriye götürebilmesi adına inaovatif çalışmalarımızda devam edecektir.

Başaralı bir teknik servis için geçerli nedenler ?

  • Hızlı olmalısınız mantığını ilke edindiğimizden işlerimizi olabilecek en süratli şekilde tamamlamaktayız.
  • Uygun fiyatlı olmak gerekliliği müşterilerimiz açısından avantajlar sağlayacağından uygun fiyatlara servis vermekteyiz.
  • Kalite asla tesadüf değildir mantığıyla her işimizi iş prensipleri doğrultusunda tamamlamaktayız.

işte olmazsa olmaz bu televizyon servisi hizmetleri için yazdığımız ve hem vizyon hem de bütün çalışanlarımızın ana gayeleri haline gelen bu 3 maddeyi siz değerli müşterilerimize özenle sunmaktayız.

Televizyon Tamiri ve Bakımı işlerinizi Teknik34 Televizyon Servisi firmamıza teslim ederek kafanızı rahatlatın..!

Nitekin televizyonların belirli periyotlarda devletimiz tarafından yeni uydular atılarak eski sinyal frekanslarının değişmesi ile alakalı olarak bir takım bozulmalar yaşanabiliyor. Bu süreci değerlendirdiğimizde en son 2014 yılında turksat 4a nın atılması ile de bu süreci yaşamıştık. Fakat bunlar dışında artık yaşanan sinyal sorunları veya siyah ekranlı sorunlar artık televizyon bozulması kaynaklı olmaktadır.

Televizyon tamiri gerekli olan bu hallerde firmamızın teknik atölyesinde sadece bozulan parçanızı dilerseniz birebir değişimini gerçekleştiyor gerekse o parça müdayil yani eşdeğer televizyon parçası ile değiştirerek sizlere tamiri yapılmış bir tv teslimatı gerçekleştiriyoruz. Dediğimiz gibi bunları da yaparken sizlere yukarıda ilke olarak söylediğimiz 3 maddemizden olan hızlı, kaliteli, uygun fiyatlı maddelerinide baz alıyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.