Televizyon Tamiri

Televizyon Tamiri

Firmamız TV tamir servisi konusunda disiplinli çalışan bir kadroyla müşterilerine en iyi hizmeti verme gayreti içindedir ve herzaman da bu yönde hareket ederek sizlere hizmetler sunmuştur.

Tüm Tv marka ve modellerinin teknik arızalarını anında çözüyoruz bunun için gerekli olan tüm yedek parçaları atölyemiz dahilinde bulunduruyoruz. Lcd Plazma tv teknik servis hizmetleri İstanbul Lcd Plazma LED Tamir Servisi Atölyemiz İstanbul radyo tv tamircileri derneği üyesi olup yetkili servis olarak hizmet vermektedir.

Lcd, Plazma, LED televizyonunuz var arıza yaptı ve teknik servis arıyorsunuz ama LCD, LED tamiri yapabilecek yeterli donanıma sahip firma bulamıyorsunuz!!!  tam yerindesiniz, teknolojinin bizlere sunduğu tüm nimetleri bünyesinde barındıran tv tamir servisimiz İstanbul Avrupa yakasında deneyimli teknik kadrosu ile hizmetinizdedir.

Tekink34 olarak sizlere daha hızlı hizmet verebilmek için sürekli olarak televizyon servisi konusunda ağımızda iyileştirmeler ve geliştirmeler yapmaktayız. Bu noktada görüşleriniz bizim için önemli olduğundan lütfen bu husustaki tüm görüş ve önerileriniz çağrı merkezime bildiriniz.

Hem para verip hem de verdiğiniz paranızla rezil olmak istemeyen herkese teknik34 olarak profesyonel televizyon tamiri hizmeti sunuyoruz. Faydalanmak isteyen hemen firma telefon numaralarımızla bizlere ulaşsın..!

Firmamıza daha önceden iş sonrası bilgilendirme anket formuna doldurduğunuz konular dışında birde telefon ile bildirdiğiniz tüm çağrılar uzman kadromuz tarafından büyük bir titizlikle incelencektir. Firma prensibi olarak kaliteli hizmeti hızlı ve uygun fiyatla sunmayı benimsemiş olan firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilemk için geniş bir orjinal yedek parça stoğu bulundurmaktadır.

Bu bile firmamızı tercih etmeniz hususunda siz değerli müşterilerimizin aklında bulunan kalite noktalarından biri olmalıdır. Gelecek günlerde yaşanacak uydu sorunlarınızda hiç çekinmeden kaliteli firmamızı arayabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.