Televizyonların Sehpaya Montajı

TV SEHPAYA NASIL MONTE EDİLİR?

Televizyonların duvar ve sehpa monte işlemleri için Teknik34 ekibi olarak sizlere hizmet verdiğimizi biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız, televizyonlarınızın sehpa ve duvara monte işlemleri için sizlere hizmet vermekteyiz. TV sehpaya nasıl monte edilir sorusunun cevabını bizlerden hizmet alarak öğrenebilirsiniz.

1994 yılında İstanbul ilinin Avrupa yakasında kurulmuş olan, Teknik34 servis hizmeti firmamız ile sizlere güvenilir ve kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Hizmet anlayışımız içerisinde müşterilerimiz daima ön planda tutulmakta ve sorun odaklı çözümler yapılmaktadır. Bizlere telefon numaralarımızdan ulaşarak servis hizmeti almayacak olsanız bile bilgi edinmek amaçlı ulaşabilir ve arayabilirsiniz.

Televizyonların Sehpa Montajı

Teknik34 ekibimizin TV sehpaya nasıl monte edilir konusunda da sizlere hizmet vermesi sayesinde, tüm LED ve LCD televizyonlarınızın raylı veya raylı olmayan sehpalara montaj işlemini gerçekleştiriyoruz. Bizlerden alacağınız bu hizmet ile televizyonlarınızın montaj işlemi dışında, kanal kurulumları, bakım ve onarımları içinde hizmet almış olacaksınız. Kaliteli olarak verdiğimiz hizmetlerimizde, müşterilerimizin sorunlarına odaklanarak, bu sorunların kesin olarak çözüme ulaştırılması için çabalıyor ve hizmetlerimizi bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz.

TV sehpaya nasıl monte edilir sorusu hakkında bulunan 23 yıllık iş tecrübemiz sayesinde, adreslerinize gelerek, sizlerin huzurunda güvenilir bir servis hizmeti veriyor ve montaj işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bizlerden randevu aldığınız, ekip arkadaşlarımız adreslerinize randevu günü ve saatinde gelecektir. Asla geçime olmayacaktır. Teknik34 ekibi olarak bizlerden hizmet almak için telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.