Uydu Servisi Hizmetleri

Uydu Servisi Hizmetleri

1994 yılı itibari ile Teknik34 olarak sürdürmekte olduğumuz uydu servisi hizmetlerimiz ile sektörümüzdeki liderliği korumaktayız. İstanbul içerisinde tüm uydu servisi hizmetleri tarafımızdan gerçekleştirilmekte olup garantili ve %100 müşteri memnuniyet sonuçlu hizmetlerimiz arasındadır. Firmamızın ve teknik ekibimizin sektör içerisinde yıllardır kazamamış olduğu tecrübe ve bilgililerimizi siz değerli müşterilerimiz ile de paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

Çanak Anten Teknik Servis Hizmetleri

İstanbul ilinde Teknik34 firmamızın ismi altında sürdürmekte olduğumuz çanak anten teknik servis hizmetleri arasında sadece kurulum değil, bakım, arıza tespit ve onarım işlerini de üstlenmekteyiz. Karlı, buzlu, sağanak yağışlı ya da rüzgarlı havalar, hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize ulaştırmada asla engel değildir.

Sitemizde yer alan iletişim seçeneklerinden istediğinizi seçerek bizlere en zor anlarınızda bile erişim sağlayabilirsiniz. Uydularınızdaki arızalar ve çanaklarınızdaki oynamalar sizlerin canınızı sıkmasın. Televizyon izlerken canınızı sıkabilecek durumlar da bizler sizlerin talep ettiğiniz gün ve saatte, istediğiniz adreste bulunarak hizmet sunmaya hazırız.

Tüm bu hizmetlerimizin haricinde Türkiye’nin her iline uydu cihazları satışı işlemlerinde de Teknik34 olarak sizlerin yanınızdayız. Yıllardır kendi sektörümüz içerisinde kazanmış olduğumuz bilgi ve tecrübe birikimlerimizi siz değerli müşterilerimize en uygun çözümler sunarak yansıtmayı sürdürmekteyiz. Böylelikle hangi uydu cihazının içerisinde hangi malzemelerin olduğunu ve hangi malzemelerinde piyasa değerinin ne olduğunu bilerek sizlere en ekonomik çözümleri sunabilmekteyiz. Amaç ucuzluk değil, en kaliteli ürünü en ekonomik fiyata satın alarak uzun yıllar ekstra masraf gerektirmeksizin aynı ürünü kullanabilirliktir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir