Uydu Teknik Bakım Hizmeti

Uydu Teknik Bakım Hizmeti

İstanbul uyduculuk alanında artık bir çok yeniliği bünyesinde barındırmaktadır. Farklı farklı çözümler sunabilmek için özellikle karaköy taraflarında yurtdışından gelen bir çok uydu teknolojisi alanındaki cihazlar ile artık uydu sorunlarına profesyonel çözümler gelmektedir.

Futbol’daki gibi topu maça atmayın..! İster uydu ister televizyon isterse merkezi uydu sistemleri olsun kalitenin adresi firmamızı tercih etmeniz siz değerli müşterilerimizin faydasına olacaktır…!

Bu yüzden firmamız olan teknik34 olarak bizlerde ara ara o semtimize ziyaretler yaparak kaliteli hizmet ve teknik servis sunabilmek için takım hırdavat gurubumuza daha neler ekleyebiliriz bunlar için gidip gelmekteyiz. Böylece hizmetimizdeki kalite her dönemde arttığı gibi geleceğide kaliteli uydu hizmeti üzerine inşaa etmemizi sağlamaktadır.

Merkezi Uydu Sistemlerindeki Kalitemiz

Kalite deyince akılda olan marka sektörde bir kaç isim vardır bunlardan bir tanesi de teknik34 dür. Çünkü 100 ve üzeri kapasitedeki binalara bu güne kadar yüzlerce merkezi uydu sistemi kurduğumuzdan dolayı sizlerden gelecek taleplerde sorun olmadan bir iki güne uydu santralini çalışır ve bütün dairelere bu hizmeti götürmüş şekilde sizlere teslim ederiz. Sürecin öncesinde gelip keşif işlemini yerine getirdikten sonra akabinde sizlerden gelecek onaya istinaden hemen ekibimizle kurulum sürecine geçeriz.

#merkeziuydusistemleri

Kaliteli Televizyon Servisi Anlayışımız

Firmamız sadece uydu alanında değil televizyon servisi, televizyon tamiri gibi hususlarda da sizlere hizmet verdiğini daha önceleri bir kaç kere dile getirdik. Bugün de tekrar niteliğinde olarak bir konuya açıklık getirelim dedik. Çünkü bu yapacağımız hizmeti daha önce hiç bir yerde görmemiş olabilirsiniz.Ve bu nedenden dolayı firmamızı tercih etmek isteyebilirsiniz.

Televizyon tamiri yaptıran müşterilerimize bozuk tv ‘yi alırken yerine elimizde bulunan bir emanet televizyon vererek siz değerli müşterilerimizin televizyon sorunu düzelene kadar tvsiz kalmasın diye idare edebileceği bir tv veriyoruz. Böylece bizler televizyonu tamir ettikten sonra gelip tv’mizi alarak size de çalışan eski haline gelmiş bir tv olarak teslimini sağlamaktayız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.