Merkezi Sistemlerdeki Uyduculuk Hizmetleri

Uyduculuk

1994 yılı itibari ile içerisinde bulunmuş olduğumuz ve hizmetlerimizi sürdürdüğümüz sektör dahilinde yüksek kalite standartlarını ekonomik çözümler ile ulaştırabilmekteyiz. Teknik34 olarak elektrik ve elektronik servis hizmetlerimiz arasında yer alan uyduculuk konusunda teknolojinin yön verdiği doğrultuda ilerlemekteyiz.

Teknik34 olarak, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine geniş servis ağı ve tam donanımlı mobil araçlarımız sayesinde beklenenin üzerinde bir performans sergiliyoruz. Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çanak anten ve uydu malzemeleriyle uydu arızaları ve çanak anten montajları en kısa süre içerisinde gerçekleştirilir. 23 yıllık deneyim ve teknik bilgi birikimlerimiz ile merkezi uydu santralleri alanındaki en yetkili ve profesyonel çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Merkezi Sistemlerdeki Uyduculuk Hizmetleri

Birçok sitenin ve konutların bir araya gelmesi ile ortak uydu yayın takibi yapmak isteyen toplulukların aldıkları karar sonucu merkezi sistem uyduya karar verilebilir. İlk kurulum maliyetleri bakımından yüksek olsa da ilk kurulum sonrasındaki kolaylıkları sebebiyle kendi masrafını amorti edebilen bir sistemdir. Merkezi uydu sistemleri montaj ve kurulumundaki uyduculuk hizmetleri arayışları oldukça uzun bir süreç olabilmektedir.

Çünkü merkezi uydu sistemleri gerçekten teknik bilgi ve tecrübe gerektirir. Ayrıca en kısa sürede çözüme ulaştırılması gereksinimi de olduğundan bu konuda profesyonel çalışanlar bulabilmek zordur. Bizler Teknik34 olarak bireysel sistemlere sunmuş olduğumuz tüm teknolojik ve ekonomik çözümleri aynı şekilde merkezi sistemlerde de sağlamaktayız. Yılların vermiş olduğu deneyimlerimiz ile sizlere de en uydun çözümleri sunmaktan gurur duyarız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.