Altınşehir Uydu Servisi

Uydu merkezi servisleri alanında uzman ustalar ile işlerini kaliteli hale getirebilir. Alanında uzman ve tecrübeli bir usta hem maliyet konusunda hem de cihazın kullanımının uzun soluklu olması konusunda avantaj sağlamaktadır. Yapılan işçilik profesyonellikle orantılı olarak değişmektedir. Altınşehir Uydu Servisi  olarak bizler de alanında uzman ve tecrübeli ustalar ile çalışmaktayız. Bu sayede sorunlarınıza kısa sürede çözüm üretmekteyiz. Aynı zamanda uydu kurulumları ve montajları da yapılmaktadır.

Uydu alıcısı, satışı, uydu kurulumu, çanak anten montaj servisi, uydu anten montaj servisi, çanak anten kurulumu ayarı ve benzeri imkanlarımız mevcuttur. Ekipmanlarımız ve uydu sistemi için kullanılan cihazlar son derece kaliteli ve bakımlıdır. Yerli ve yabancı tüm kanalların kullanımı için uydu seçenekleri yapılmaktadır. Hizmetlerimiz ev ile sınırlı kalmayarak işyeri, ofis, kafe, restoran ve diğer mekanlarda da yapılabilmektedir.

Altınşehir Uydu merkezi olarak uydu sistemleri de yapmaktayız. Bu konuda son derece titiz davranarak çanak anten çokluğunu engellemekteyiz. Görüntü bozukluğu olmaması açısından çanaklar antenler, evlerin duvarlarına, bahçelere, balkonlara ve benzeri yerlere konulmasını engellemekteyiz. Bunun için tek antenle sorunu çözerek çatıya yerleştirmekteyiz. Hava şartları nedeniyle dışarıda meydana gelen kar, rüzgar, yağmur ve benzeri durumlar karşısında kablolar yırtılabilir, mekanik ve elektronik arızalar meydana gelebilir. Bu nedenle bu sistemin kontrol edilmesi ve bakım yapılması gerekir. Biz de her modele uygun bakımları yapmaktayız.