Merkezi Uydu Sistemleri

BİNA MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ

Merkezi Uydu Santral Şeması
Merkezi Uydu Santral Şeması

Merkezi Uydu Sistemleri ; 1994 yılından bu yana Teknik34 olarak verdiğimiz hizmetler dahilinde müşterilerimize en kaliteli ve en iyi hizmetleri vermeye devam ediyoruz. Toplu konutlarda yaşayan vatandaşlarımız için bina merkezi uydu sistemleri alanında verdiğimiz hizmetler sayesinde, toplu konutlarda yaşayan vatandaşlarımız için sunduğumuz bu hizmet bir apartmanda tek bir çanak kullanımı ile tüm dairelere sinyal vermekteyiz. Apartmanlardaki çatı katlarına hazırladığımız ve tüm dairelerin aynı çanaktan sinyal almasını sağladığımız bu sistem ile hem cebinizi koruyoruz hem de çanak anten kirliliğini önlemiş oluyoruz.

Apartmanlara Merkezi Uydu Sistemi

Teknik34 bünyesi olarak bina merkezi uydu sistemleri arasında vermiş olduğumuz apartmanlara merkezi uydu sistemi ile oldukça kullanışlı bir uydu sistemi alanı yaratmış oluyoruz. Peki merkezi uydu sistemi nedir? Merkezi uydu sistemi, tek bir çanak üzerinden, toplu konutlarda yaşayan kişilerin evlerine aynı çanak üzerinden televizyon ve internet sinyalini vermeye yarayan bir sistemdir. Bu sayede çevre kirliliği ve göz kirliliği önlenmiş olur. Bu sistemi bina henüz yapım aşamasında iken takmak gerekmektedir. Genellikle, toplu konutlar için bu sistem uygulanmaktadır. Bina merkezi uydu sistemleri kullanımı açısından da en kolay sistemdir. Dairelerin içerisine LNB kablonuzu bağlayacak bir priz takılır. Bu prize LNB kablosunun bir ucunu, televizyonunuza da diğer ucunu bağlayabilir ve bu şekilde sinyal alabilirsiniz. Ayrıca bu sistem üzerinden internet sinyali alabilmeniz de mümkündür.

Teknik34 Merkezi Uydu Sistemleri İletişim

Telefon: 0212 664 74 34

Gsm: 0546 931 29 29

Email: info@teknik34.com

Web: www.teknik34.com

Merkezi Uydu Anten Sistemleri
Merkezi Uydu Anten Sistemleri

Dahası sadece binalara değil site konumundaki, villa konumundaki bütün yerleşim alanlarına ortak ağ sistemi kurarak bütün daire ahalisinin full hd sistemde direkt yayın alarak hem çevre kirliliğini önleme hem de uygun fiyatlı maliyetlerle merkezi uydu sistemi kurulumunu yapmaktayız. Özellikle istanbul beylikdüzü ilçesi gibi sonradan gelişen bölgelerimizde site alanlarının olması ve yönetim

tarafından binaya merkezi sistem kurularak her daireye normalde bütün kanalları çeken uydu kurulumu yüksek maliyetli olurken bu sistem ile hem daire sahibi hem de bina olarak kötü görünümlü kirlilikten arındırılmış ve kazançlı çıkılır. İstanbul merkezi uydu sistemleri konusunda en tecrübeli firma olarak teknik34 ile tanışmadan uydu sistemleri yaptırmayınız.

Keyifli Tv İzlemek Bir Yaşam Serüveni ise Bozulmayı Önleyin

Bu duruma artık günümüzün bunalım çevrelerini baz alarak açıklık getirmek için öncelikle sağlık konusunda söylenecek çok şeyin olduğunu, ancak zaten sizler kötü yaşam koşullarının ne denli insan sağlığına zararlı olduğunu bilmektesiniz, ve kaliteli bir yaşam ve keyifli bir tv izlemek isteyenlerin tercihi olan teknik34, merkezi uydu sistemlerinde, çanak antende, uydu alıcısında televizyon tamirindeki bütün sorunları tespit eder ve sizi bunalımlı çevredeki bir anlık mutlu geçişiniz olan televizyon keyfinizi düzelterek, kaliteli bir yaşam sürecek ortama hazırlar.

Kısa süre önce projesini ve kurulumunu tamamladığımız 30 dairelik bir binanın merkezi uydu sistemleri ile en iyi potansiyeli sağlamayı ve bu noktada ki başarılı kurulumu yerine getirmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bu noktada ilerleme kaydedebilmek adına ilerleyen günler için bu konunun temel tarafı çanak anten için sektörün en iyisiyiz diyoruz.

Nasıl Servis Çağırabilirim ?

Teknik34 olarak, öncelikle belirtmek isteriz ki, Türkiye’nin en profesyonel merkezi uydu sistemleri firmasıyız, sadece merkezi uydu santrali değil çanak ayarı, uydu alıcısı tamiri ve montajı, ip tv, televizyon tamiri, tv montajı, uydu servisi vb. konularında yıllardır hizmet vermektedir. İstanbul’ da tüm ilçelere servis hizmetimiz bulunmakta olup, en uzak böyleye maksimum 1 saat içerisinde ulaşabilmekteyiz. Bizleri aramanız halinde yakın olduğumuz ilçelere 30 dk içerisinde fakat eğer ters uzaklıkta ise 1 saat içerisinde ve istanbuul’un tüm noktalarına uzaklık farketmeksizin tek fiyata hizmet vermekteyiz. Bu konudaki kararlılığımızı farklı farklı telefonlar ile bizleri arayarak test edilerseniz bizleri arayarak servis kaydı oluşturabilir, evinizde ki çalışmayan sorunlarınızdan sayemizde göreceksiniz ki kolayca kurtulabilirsiniz. Merkezi uydu sitemleri sorunlarınız için kararsız kalarak sorunlarınızı artık ertelemeyin ve çalışmayan bir sistemden hemen kurtulun.

Doğru bir tercih ile hem temiz işçilik hem de “garantili merkezi uydu sistemi” ni tertemiz olarak yapan firmamızı hemen arayın.!


MERKEZİ UYDU ÇANAK ANTEN AYARLAMA

Çanak antenlerinizin kaybolan yönlerini iki dakika içerisinde, kullanmış olduğumuz teknik aletler sayesinde bulabileceğimizi biliyor muydunuz? 1994 yılından bu yana hizmet vermekte olduğumuz Teknik34 bünyesi olarak elektrik servisi ve uydu servisi hizmetlerimizde yıldan yıla gelişerek büyümeye devam ediyoruz.

Kullanılan çanak antenlerde karşılaşılan en büyük problem çanak antenlerin doğru bir şekilde ayarlanmaması sebebi ile sinyallerin zayıf almasından kaynaklanmaktadır. Bu gibi durumları önlemek ve en iyi hizmeti vermek adına çanak anten ayarlama makinası kullanmaktayız. Bu sayede çanak antenlerinizin en iyi sinyali aldığı noktayı iki dakikadan daha az bir süre içerisinde saptayarak, doğru kurulum ve ayarı yapmaktayız. Her marka ister next ister goldmaster ister baff her türlü merkezi sistemi itina ile yapmaktayız. Doğru bir süreç yönetimi ile sizlerleyiz. Son çıkan kablolama yöntemlerimizi de sizlere sunarak başarılı işleri yerine getirmekteyiz.

Tamirat Fiyatları veya Sıfırdan Kurulum Fiyatları Nasıl Değişir? Neye Göre Belirlenir?

Keşif ve tespit için sizlere gönderdiğimiz Merkezi Uydu Sistemleri personeli sorunun kaynağını bulduktan sonra tamirat veyahut yeniden montaj için fiyat listesini, teklifini oluşturur. Onarım fiyatlarımız minimum 50 TL’den başlayarak, işçilik ve malzemenin çeşidine bağlı olarak değişiklikler göstermektedir. Tamir fiyatını müşteriye sunan ustamız, onay aldıktan sonra çalışmasına devam eder. Eğer sorun yanma, parça değişimi, teknik bakım vb. durumları içeriyor ise cihaz sökülerek servisimize getirilip onarıldıktan sonra yerine tekrar montajı için ustamız lokasyona tekrar geri döner. Fakat sıfırdan merkezi uydu santrali kurulumu yapılacak ise teklif sözleşmesi düzenlenir (kapora alınır duruma göre değişiklik gösterir) ve hemen akabinde diğer ustalarımız malzemeleri ile yerinize gelerek çalışmalarına hemen başlar.

Merkezi Çanak Anten Sinyali Ayarlamak

Çanak anten ayarlama makinası tarafından sunulan en büyük hizmet, çanak antenlerin sinyallerinin en iyi nereden alındığının bulunması yönünde olmaktadır. Bu makina sayesinde, uydu tarafından gelen sinyallerin en iyi hangi noktadan alındığı bulunarak, çanak anteniniz o şekilde ayarlanır. En iyi konumu ve sinyali bulmak için daima bu makinanın kullanılması gerekmektedir. Bu makina kullanılmadan takılan çanak antenlerde fazlasıyla sorun çıkmaktadır.

Teknik34 servisi olarak merkezi uydu kurulum servisi çanak anten ayarlama makinası kullanmaktayız. Bu sayede kurulumlarımızda en iyi hizmeti veren elektrik servisi olmaktayız. Kullanıcılarımızın 1994 yılından bu yana en iyi hizmeti alabilmesi için kendimi geliştirmekteyiz. Gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek, kullandığımız teknik aletler içerisinde bulunan bu makina ile çanak antenlerinizin ayarını iki dakikada yapabilmekteyiz.


Merkezi Çanak Sistemi Fiyatları

Next Merkezi Uydu Santrali
Next Merkezi Uydu Santrali

Merkezi çanak anten sistemi elemanlarından biri ve en büyüğü olan merkezi çanak sistemi fiyatları çeşitli kriterlere göre farklılık göstermektedir. Kalitesi başta olmak üzere alan farklı tasrımm ve çeşitliliğine göre bu fiyatlarda değişkenlik gösterilemktedir. Ancak ek başına ele alacak olursak merkezi çanak sistemi fiyatları 50 TL ile 250 TL arasında değişmektedir. bahsedilen fiyatlandırma sadece çanak antenin kendi fiyatlandırmasıdır. Eğer merkezi bir uydu sistemi kurdurmaya karar verdiyseniz merkezi çanak anten sistemi kurulumunun gerçekleşmesi gerekmektedir. Bu sistem sadece tek bir elemandan oluşmaz. Sistem elemanları; çanak anten, uydu alıcıları, çeşitli kabloları olup, bu sistem elemanlarının her biri fiyatlandırması ise farklıdır. Merkezi anak anten fiyatlarının değşkenlik göstermesine neden olan etkilerden biri de çanak anten derecesidir.  65 dercelik çanak antenler daha uygun bir fiyata tabi iken, 120 derecelik çanak antenler ise en pahalı çanak anten fiyatlarıdır.

Merkezi Çanak Antenlerden Hangisini Seçmeliyim?

Merkezi Uydu Sistemi Fiyatları
Merkezi Uydu Sistemi Fiyatları

Merkezi uydu alıcı için kullanılacak çanak antenlerin seçiminde kullanacağınız alternatifler arasında çanak anten kalitesine göre farklılıklar olup, aynı zamanda çanak anten derecesinin ne oranlarda olduğuna karar vermek olacaktır. En yüksek dereceye sahip olarak tasarlanan merkezi çanak sistemi fiyatları en yüksek fiyata sahip olan çanak antenler olmaktadır. Çanak antenler arasında derec farklılığı olması çanak anten alıcısının kalitesi ile doğru orantılıdır. Bu nedenle uydu kullanıma sayısına göre çanak anten seçimi yapılması en doğru karar olacaktır.


Merkezi Uydu Hizmet İsimleri

apartmanlara merkezi uydu sistemi kurulumu, bina uydu, bina uydu anteni, binalara merkezi uydu santrali, binalara çanak, merkezi uydu anten, next santral servisi, goldmaster santral servisi, multiswitch, uydu çanak multiswitch kurulumu, next uydu alıcıları kurulumu, sunny uydu alıcıları merkezi uydu sistemi kurulumu, next&nextstar multisiwtch kurulumu, multiswitch ortak uydu sistemi kurulumu için kapı kapı dolaşmadan doğru adresiniz olan firmamıza bir telefon açmanız yeterli.

Çünkü merkezi santral sistemi fiyatları noktasında sektörün en iyi malzemelerini kullanarak bir sistem kuran firmamıza bu güne kadar arkadaş siz ne pahalısınız diyen kişi ya da kurum olmamıştır. Bu yüzden diyoruz ki uygun fiyatlı ortak bina uydu sistemleri için adresinizi biziz.

TEMSİLİ MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ FİYATLARI *

MERKEZİ UYDU SİSTEMİ KURULUM ESNASINDA KULLANILAN MALZEMELER SUNULAN EXTRA HİZMETLER VE DAİRE SAYISI
8 DAİRE MERKEZİ UYDU SİSTEMİ

 • 1 ADET 9/8 MULTISWITCH
 • 2 ADET 90 CM GALVANIZ ÇANAK
 • 2 ADET MULTISWITCH LNB
 • KABLO (her daireye 10 m fazla) RG-6
TURKSAT + HOTBİRD UYDU SİSTEMİ + DSMART VE LİG TV UYUMLU 8 DAİRE
TÜM SISTEMLER LIG TV VE DSMART UYDUMLUDUR
DAİRE BAŞI 90 YTL
12 DAİRE MERKEZİ UYDU SİSTEM

 • 1 ADET 9/12 MULTISWITCH2 ADET 90 CM GALVANIZ ÇANAK
 • 2 ADET MULTISWITCH LNB
 • KABLO (her daireye 10 m fazla) RG-6
TÜM SISTEMLER LIG TV VE DSMART UYDUMLUDUR
DAİRE BAŞI 85 YTL
TURKSAT + HOTBİRD UYDU SİSTEMİ + DSMART VE LİG TV UYUMLU 12 DAİRE
16 DAİRE MERKEZİ UYDU SİSTEMİ  

 • 1 ADET 9/16 MULTISWITCH
 • 2 ADET 90 CM GALVANIZ ÇANAK
 • 2 ADET MULTISWITCH LNB
 • KABLO (her daireye 10 m fazla) RG-6
TURKSAT + HOTBİRD UYDU SİSTEMİ + DSMART VE LİG TV UYUMLU 16 DAİRE
TÜM SISTEMLER LIG TV VE DSMART UYDUMLUDUR
DAİRE BAŞI 80 YTL
20 DAİRE MERKEZİ UYDU SİSTEMİ

 •  1 ADET 9/20 MULTISWITCH2 ADET 90 CM GALVANIZ ÇANAK
 • 2 ADET MULTISWITCH LNB KABLO (her daireye 10 m fazla) RG-6
 TURKSAT + HOTBİRD UYDU SİSTEMİ + DSMART VE LİG TV UYUMLU 20 DAİRE
TÜM SISTEMLER LIG TV VE DSMART UYDUMLUDUR
DAİRE BAŞI 75 YTL
24 DAİRE MERKEZİ UYDU SİSTEMİ  

 • 1 ADET 9/24 MULTISWITCH
 • 2 ADET 90 CM GALVANIZ ÇANAK
 • 2 ADET MULTISWITCH LNB
 • KABLO (her daireye 10 m fazla) RG-6
 TURKSAT + HOTBİRD UYDU SİSTEMİ + DSMART VE LİG TV UYUMLU 24 DAİRE
TÜM SISTEMLER LIG TV VE DSMART UYDUMLUDUR
DAİRE BAŞI 70 YTL
28 DAİRE MERKEZİ UYDU SİSTEMİ  

 • 1 ADET 10/24 MULTISWITCH
 • 3 ADET 90 CM GALVANIZ ÇANAK
 • 2 ADET MULTISWITCH LNB
 • KABLO (her daireye 10 m fazla) RG-6
 TURKSAT + HOTBİRD UYDU SİSTEMİ + DSMART VE LİG TV UYUMLU 20 DAİRE
TÜM SISTEMLER LIG TV VE DSMART UYDUMLUDUR
DAİRE BAŞI 85 YTL

* Yukarıda tablosunu verdiğimiz mekrezi uydu santral kurulumu fiyatları tamamen temsili olup müşterilerimizin merkezi uydu sistemleri hizmeti almak isteyen bina sahipleri, site yöneticisi mutlaka bilmeleri gereken hususları tablosal bazda aktarmış olduk. Daha fazlası için firma yetkililerimizle mutlaka irtibata geçmesi gerekir. Diğer türlü temsili sunduğumuz merkezi uydu santral sistemleri fiyatlandırması sizleri yanıltabilir.

Kullanılacak kablo, santral markası, lnb çeşitleri vb etkenler merkezi santral kurulumunda değişiklik göstereceğinden piyasada bulunan fiyatlara yakın fiyatlandırma yaparak sadece sizleri bilgilendirmek istedik. Bu yüzden santral sistemleri için mutlaka firmamızla görüştükten sonra fiyat teklifi isteyebilir konutunuz için detaylı projelendirme alabilirsiniz.

Merkezi uydu sistemleri fiyatları için en uygun fiyatlı hizmet sunan firmamız sizlerden gelecek telefonları beklemektedir. İstanbul merkezi santral uydu sistemini en iyi fiyata en uygun zamanlama ile kurulum hizmeti sunan firmamızı 1 kere arayan hiçbir zaman mutsuz olmayacaktır.


Merkezi Uydu Sistemleri Kurulumu

Merkezi Uydu Sistemleri Kurulumu
Merkezi Uydu Sistemleri Kurulumu

Merkezi uydu için bina çatısına iki çanak anten yerleştirilir. Bu sayı istenen daireye istenen uydulara göre değişebilmektedir. Ayrıca merkezi uydu sistemleri içerisinde belirlenen bir uydu kablosu miktarı bulunmaktadır. Bu miktar kulanım olarak uydu kablosunun dairelere nasıl ulaştırıldığı ile alakalıdır. Eğer belirlenen miktardan fazla kullanılması gerekirse ek bir ücrete tabi tutulabilir.

Merkezi uydu kurulumu ile daire apartman yönetimi binanın yıpranmasını önleyecek ayrıca dairelere dijital yayın hizmetini götürdükleri için beğeni alacaklardır. Merkezi uydu sistemleri için dikkat edilecek husus bu sistemin sadece çatıya çanaklar kurması ve her daireye anlaşmaya göre bir adet uydu kablosu getirmesidir. Yani dairedekilerin uydu alıcılarını kendileri satın alması gerekmektedir. Sistemler uydu alıcılarını içermemektedir.

Merkezi Uydu Sistemleri İçin Gerekli Malzemeler

Merkezi uydu sistemlerin çanaklarının binaya montajı için dübel gerekir, ayrıca sistemden dairelere görüntünün aktarımı için uydu kablosu gereklidir. Çanak antenlerden uydu alıcılarına veri akışını sağlayan LNB her çanak için en az 1 tane bulunmalıdır.  Merkezi uydu kurulumu mutlaka yetkili kişiler tarafından yapılmalıdır. 10 daireden 60 daireye kadar olan tüm binalar ve hatta yan yana olan 2 veya 3 blok için bütün şekilde kurulabilen sistemler fiyat avantajı sağlarlar.

Her daire için uydu sistemi kurmaya göre daha az malzeme gerektirdiğinden merkezi uydu kurulumu nispeten daha kolaydır. Tamir edilmesi ve bakımları daha kolay gerçekleştirilir.


Teknik34 Merkezi Uydu Sistemleri İletişim

Telefon: 0212 664 74 34

Gsm: 0546 931 29 29

Email: info@teknik34.com

Web: www.teknik34.com

İhtiyacınız olduğunda bir telefon kadar yakın olduğumuzu dilerseniz de email adresimizden bizlere yazarak merkezi uydu sistemlerimizle alakalı bilgi alabilirsiniz. Bugün istanbul’un bütün ilçelerine hizmetlerimiz mevcuttur. Birazdan aşağıda sunacağımız ilçe listemizi bulunduğunuz ilçeyi seçerek bizlere ilettiğinizde sizlere merkezi sistemler ile alakalı bilgi ve fiyat açıklaması yaparız.

Bu noktadan sonra da sizler karar verdikten sonra gerek apartman sakinleri ile gerekse bina yönetimi ile durumu değerlendirip firmamıza bildirdiğinizde maksimum 1 iş günü içerisinde sizlere kaliteli hizmet vererek sorunlarınız çözüme kavuştururuz. Full hd sistem ile binlerce spor kanalı, müzik kanalı, dizi kanalı, sinema kanalı gibi bir çok kanalı ücretsiz artık izleyebilirsiniz. Daire başı merkezi uydu sistemi fiyatları da binada ki daire sayısına oranla düşmekte maliyetler minimum düzeyde olur.

Merkezi Uydu Sistemleri Hizmeti Verdiğimiz İlçeler;

 •     Adalar Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Arnavutköy Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Ataşehir Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Avcılar Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Bağcılar Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Bahçelievler Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Bakırköy Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Başakşehir Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Bayrampaşa Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Beşiktaş Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Beylikdüzü Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Beyoğlu Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Büyükçekmece Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Beykoz Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Çatalca Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Çekmeköy Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Esenler Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Esenyurt Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Eyüp Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Fatih Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Gaziosmanpaşa Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Güngören Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Kadıköy Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Kağıthane Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Kartal Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Küçükçekmece Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Maltepe Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Pendik Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Sancaktepe Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Sarıyer Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Silivri Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Sultanbeyli Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Sultangazi Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Şile Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Şişli Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Tuzla Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Üsküdar Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Ümraniye Merkezi Uydu Sistemleri
 •     Zeytinburnu Merkezi Uydu Sistemleri

Merkezi uydu sistemlerinin binaya sağladığı avantajlar

 • Merkezi uydu sistemlerinde ortalama 8 dairelik bir binaya veyahut apartmana normal şartlarda sunduğumuz standart paketlerimizden olan 3 çanak antenli sistemimizin açıklaması olan ifade şu ki dairelerin hepsinde Türksat 1C Hotbirt ve Uelsat yani digitürk yayınlarını kolayca izlemeniz ve bu sayede sizlere sunulacak  binlerce kanalı tekli çanak anten ücretine denk gelmesi durumudur.
 • Bir başka mevzu konu ise kullandığımız santrallerimizin next marka olmasına dikkat ederek merkezi uydu santrallerinin en az 3 yıl birebir değişim imkanı sağlıyoruz.
 • Son olarak ise merkezi uydu sisteminde kullandığımız santral kaskatlı olmasına dikkat ederek müşterilerimiz eğer dilerse extradan kamera gibi veyahut yeni bir santral ilavesi istediklerinde yüksek ücretler ödemesindense ilave santral ile işlerini çözüme kavuşturuyoruz.

Ortalama bir bina da 8 daire olduğunu düşünürsek siz değerli müşterilerimize aşağıdaki temsili malzemeler ile kurulum gerçekleştireceğiz.

Merkezi Uydu Sistemleri Montaj Görselleri

8 Dairelik Bir Merkezi Uydu Sistemi Fiyat Listesi ve Malzemeleri

 1. 10*8 Next Merkezi Uydu Sistemi Santrali ( Daire sayısına göre 12*10, 16*20 vb. uydu santralleri kullanılır)
 2. 3 Adet Çanak Anten
 3. 2 Adet Santral LNB
 4. 1 Adet MDU LNB
 5. 320 m Next Kablo
 6. 1 Adet Santral Adaptörü
 7. 34 Adet F Konnektör
 8. 12 Adet Çelik Dübel
 9. 10 Elektrik Bandı
 10. 4 Kutu Kroşe

GENEL TOPLAM :   960,00 TL KREDİ KARTINA TAKSİT YAPILIR.

Gördüğünüz üzere toplamda 10 kalem ile sizlere uydu santrali kurulum esnasında ihtiyaç duyduğunuz malzemeleri liste şeklinde sunduk ve akabinde genel toplam kısmına eğer 8 daireniz var ise ve ortalama daire içi 15 m kablo kullanacak isek temsili bir fiyatlandırma çıkardık. Sizlerde bu işi bu kadar şeffaf yapan firmamızı arayarak hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sonuç Olarak Merkezi Uydu Sistemlerini Sizlere Kurduğumuzda Avantajlarınızdan Bahsedersek En Az 3 Kazanıma Sahip Olacaksınız.


Merkezi Uydu Sistemleri ile Kazanacaklarınız

1- Uydu merkezi santral sistemi kurmakta olduğumuz en az 8 dairelik bir apartmanda, dairede 3 adet çanak anten kurulumu yapmaktayız. Bunlar 1.si Türksat 42 derece yayını olup 2.si hotbirt yabancı kanal ve 3.cü çanak anten ise digitürk yayınını içeren anten kurulumu yapılır. Çanak Antenler (  TÜRKSAT 1C , HORTBIRT, VE UELSAT ( DİJİTÜRK) ) => Dilerseniz farklı uydu yayınları da seçebilirsiniz. Fakat şunu bilmeniz gerekir ki ister türksatı seçin isterseniz hotbirt olsun sizlere en iyi marka olan çanakların kurulumunu yaptığımızı içtenlikle söyleyebiliriz.

2- Merkezi uydu santrali sistemlerini kurarken bütün sarf malzemeleri NEXT marka olarak piyasanın en iyi markasını kullanmaktayız. Çünkü hem kalitesi bakımından uzun yıllara varan sağlamlık ve kullanılabilirlik sunması hem de en az 3 yıl birebir değişim garantisi olduğundandır. Bu durum da siz bina sakinleri açısından vereceğiniz cüzi miktarlara uzun yıllar kullanacağınız bir sisteme sahip olacaksınız. Düşündüğünüzde en dandik malzeme kullanarak örneğin dandik kablo kullandığımızda sizler kâr elde ettiğinizi sandığınızda 1 yıl geçmeden güneşten veya kar suyundan kablonuz kötü anlamda etkilenecek ve sizler istesenizde istemesenizde aynı masrafı tekrar yaparak kablo alacaksınız. Bu durumda da ucuza mal ettiğiniz merkezi uydu sistemini yine aynı miktarı vererek tamir ettirmek zorunda kalacağınızdan sizlere daha pahalıya mal olacaktır.

3-  Next merkezi sistemlerde kullandığımız santral sayesinde çanak antenlerin dışında var ise bina kamerası kullabilecek çıkışlar bulunduğundan kameranızı oraya takarak izleme imkanına sahip olursunuz. İster kamera takın ister başka bir şey bilmeniz gereken husus sizlere kuracağınız merkezi santral sistemleri ile de en az 3 yıllık garanti sunuyoruz. Çünkü eğer garanti kapsamında olmadığında kısa vadede kar elde etseniz de uzun süreçli düşündüğünüzde göreceksiniz ki zararlı çıkacaksınız. Gelin sizlerde İstanbul’un bütün ilçelerine kaliteli santral kurulumu yapan teknik34 ile garantili hizmet alın ve kazançlı çıkın.

Siz değerli müşterilerimiz için karar verebilmeniz için mutlaka bizleri aramaktan çekinmeyin. Çünkü firmamız sizlere en iyi fiyatlandırmayı yapabilmek için gelip hiçbir ücret talep etmeksizin fizibilite çalışmasını binanızda yaparak sizlere en uygun fiyatı çıkartıp ve buna üstelik merkezi uydu sistemleri konusunda demeç vererek en iyi sistemi nasıl kurarız kaç güne kurarız ve siz değerli bina sakinlerine daire başı merkezi uydu sisteminin maliyeti ne olur bu gibi konularda da net bilgiler vererek kafanıza takılan bütün soruları cevaplarız. Gelin sizlerde kafanızda hiç bir soru kalmadan çözüm üreten firmamız teknik34 merkezi uydu sistemi merkezine danışarak kazanın.

3 Yorum

 • Ömer MORKOÇ

  Bir çok uyducu ile çalıştım fakat bir çoğu kısa süre sonra kablo kaynaklı mı ? santral kaynaklımı bilmem ama merkezi sistem her ay sorun oluşturdu. Bu duruma son çare olarak sizi aramak nasibiyle artık bu sorunu kalıcı cözüme kavuşturduk. Teşekkürler

 • Koray TANER

  36 daireli binamıza merkezi uydu sistemi yaptırmak istiyoruz bina yönetimi olarak. Fakat bir türlü hangi marka olsun konusunda kararsız kaldık ve bir kaç seçenek arasında gidip geliyoruz. Kimisi ucuz ama garantisi az kimisi kaliteli ama pahalı bilemedik işte yardımcı olur musunuz. Hangi marka merkezi uydu santrali tercih etmeliyiz ve kaç günde kurarsınız son olarak ta kaç para tutar bu sistem.

 • Ali Çolakoğlu

  Çok sık yaşadığım uydu santral sorununu uygün fiyatlara yapabilir misiniz şuan için bu sistem e ayirabilecegim çok bir miktar yok fakat var olanı tamir yapmanız gerekebilir.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir