Çanak Anten Seti Fiyatları

Çanak Anten Seti Fiyatları

Çanak anten seti fiyatları set içerisinde bulunan malzemelere göre değişiklik göstermektedir. Kablo uzunluğu, içerisinde bulunan uydu alıcısı ve diğer tüm parçalar fiyatı etkiler. Fiyatları çok geniş bir yelpazede bulunan bu setler alınırken set içeriğine çok dikkat edilmelidir. Set içerisinde ana parçaların olduğundan emin olunmalıdır. Son zamanlarda satışa sunulan çanak anten setleri yanında kurulum setleri de satılmakta. Eğer satın aldığınız çanak anten fiyatları içerisinde montaj ve kurulumu da barındırmıyorsa bu kurulum setlerinden de almanız gerekecektir.

Ayrıca çanak anten seti içerisinde bulunan LNB aletinin çıkış sayısı da oldukça önemli. Aynı evde iki farklı televizyonda kullanmak üzere bir çanak anten seti satın alacaksanız içerisinde bulunan LNB’nin 2 çıkışlı olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Uydu alıcısının HD kaliteyi destekleyip desteklememesi de fiyatı etkiler. İsteklerinize göre bu özelliği de göz önünde bulundurmalısınız.

Çanak Anten Seti Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Çanak anten seti fiyatları birçok parametreye bağlıdır. Çanak anten setleri içerisinde genel olarak 15-20 civarında parça bulunmaktadır. Bu parça sayısının artıp azalmasına göre fiyat değişebilir. Çanak anten setini etkileyen bir diğer faktör de içerisinde bulunan uydu kablosunun uzunluğudur. Çok iyi bir fiyattan çanak anten seti bulduğunuzda ilk bakmanız gereken nokta uydu kablosu uzunluğudur. Çünkü set içerisinde işinize yaramayacak kadar kısa bir kablo bulunduruyorsa yeni kablo almanız gerekecek, uygun fiyattan bulduğunuzu düşündüğünüz çanak anten setiniz çok daha pahalı bir fiyata gelecektir.

Set ihtiyaçları olmayan veya çoklu ihtiyaçları duyan bina yönetimleri de tek bir kombine çanak anten sistemleri ile sorunlu hali çözüme kavuşturmaları artık çok kolaydır. Çünkü firmamız merkezi uydu sistemleri ile hem dairelere mali açıdan avantajlarından sizlere daha cazip hale getirdiğinden sizlere en uygun maliyeti sunmaktadır.

1 kilo elmaya 10 tl verip yarısını çöpe atmaktansa 1 kilo elmaya 15 tl verip hem kaliteli elma hem de sağlam elma alma misali gibi kaliteli uyduculuk hizmeti için uygun maliyetlerle hizmet veren firmamızı kesinlikle aramanız gerektiğini unutmayınız.

Çok afedersiniz de biz buna merkezi anten sistemi kurmak demek sizleri her yıl kendini yenileyen çanak anten tamiri maliyetlerinden kurtarmak, çok çok az paralarla sizlere binlerce kanal keyfi sunacak bir sistem sunmaktayız. Üstelik bunu da tek bir firma merkezimiz elemanları ile profesyonelce yapmaktayız.

Bir çok çanak anten markası piyasada mevcut olmakla birlikte firma yetkililerimizin vizyonel bakışı açısıyla firmamızda müşterilerimizin ihtiyacı ne ise o konuda size sadece maliyeti masrafınızı sunuyoruz. Masrafınızı sadece ihtiyaç duyduklarınıza yaptığımızdan dolayı firma polikası gereği sizleri KAZIKLAMADAN SADECE SORUNUNUZU ÇÖZÜYORUZ. Cebinizi düşünen en iyi uydu firması ile çalışmak için daha ne bekliyorsunuz. Sonuç olarak firmamız en ucuz uydu anten televizyon servisi firmasıdır

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir