Merkezi Sistem Uydu Ayarı

Merkezi Sistem Uydu Ayarı

Bulunduğunun mekanda merkezi sistem uydu kullanımı mevcut ise ve kurulumunun nasıl gerçekleşeceğini bilmiyor iseniz,  merkezi sistem uydu ayarı konusunda paylaşacağımız birkaç  madde ile kimseye ihtiyaç duymadan uydu ayarlarını kolaylıkla sağlayacaksınız. İlk olarak uydu ayarının yapılması için merkezi sistem anten ile irtibat halinde olmalısınız.İkaz: Farklı sorun kaynaklı oluşan uydu santral sorunlarını gerek extra cihazlarla gerekse sadece var olanı tamir ederek çözüme kavuşturan en büyük merkezi uydu santral merkezi olduğumuzu unutmayın.

Yani sistem üzerinde kullanılan anten kayıt işlemini gerçekleştirerek ancak uydu ile iletişim kurabilirsiniz. Bu nedenle merkezi sistem anten ayarı için televizyonunuzun uydu kumandasından menü seçeneğine tıklayarak  anten seçeenğini bulmalı ve kayıt işlemini gerçekleştirmelisiniz.

Anten sekmesine ulaşarak anten kayıt işleminde karşınıza birkaç  frekans ayarı çıkacak olup, buardan yönlendirmeye gerek kalmadan takip et seçeneği ile tüm anten ayarlarını tamamlamış olacaksınız. Geriye sadece merkezi sistem uydu ayarı kalmakta olup,  yeniden uydu kumandasından menü seçeneğine tıklayarak bu defa anten ayarı yerine uydu sekmesini bularak uydunuzu Türksat 4A olarak seçemelisiniz. Bu uydu anten ayarı sırasında size tanımlanan uydu olarak bulunmaktadır. Uydu ayarı burada tamamlanmakta olup, geriye kalan ayarları kalmaktadır.

Merkezi Sistem Uydu Ayarları Seçenekleri

Merkezi sistem uydu seçiminde yapacağınız tercih Türksat 4A olmalıdır. Çeok geniş yelpazede çalışma kapasitesine sahip olan Türksat 4A ile 250’ye yakın kanala ulaşma şansınız bulunmaktadır.  Ayarlar kısmında farklı uydu isimleri de karşınıza çaıkmaktadır. Ancak o uydular bizi ilgilendiren uydular olmayıp merkezi sistem uydu ayarı ile Türksat 4A uydusu seçimini yapmalısınız. Merkezi Sistemlerdeki Uyduculuk Hizmetleri için kapı kapı dolaşıma ve dert yanmaya gerek kalmaksızın sizleri sorunlu noktayı tespit ederek düzelttiğimizi hatırlatırız. Fakat sorun Merkezi Sistem Uydu Ayarları ‘nda ise yine ince hassas ayar yaparak sadece servis ücreti sizlerden talep etmekteyiz.

Uydu çanak anten merkezi sistemi fiyatları için sizlere özel avantajlı 8 daire merkezi uydu sistemi fiyatları, 12 daire merkezi uydu sistemi fiyatları, 16 daire merkezi uydu sistemi fiyatları 20 30 50 100 merkezi uydu sistemi fiyatları gibi daire sayınız ne olursa olsun en uygun fiyatlı sistemi firmamız dışında başka yerde bulamayacağınızın garantisini vermekteyiz.

Çünkü bazen sorunlar çok basit nedenler kaynaklı olsa da çözümleri bazen bir uydu aparatı takılmadan düzelmeyebiliyor. Bunun yüzünden sizlerden hem servis 50 -40  TL arası hem de takılan aparat ücreti talep edilebilir. Sebebi ne olursa olsun elimizdeki yüksek teknolojili araçlar ile sorunlarınızı çözüme kavuşturmaktayız.

Merkezi uydu sistemi kurulumu nasıl yapılır, merkezi uydu sistemi tv bağlantısı, merkezi uydu sistemi fiyatları, uydu santral bağlantı şeması, merkezi uydu sistemi sinyal yok, merkezi sistem tv kurulumu, uydu merkezi sistem kurulumu şeması, merkezi uydu sistemi nedir diye kafalarda oluşan bütün soru işaretlerini teknik34 olarak profesyonel bakış açımızla çözümlemekteyiz. Sadece 0212 664 74 34 telefonlarımızla bizleri aramanız yeterli.

Merkezi Uydu Santral Ürünlerimiz

Daha bir çok ürün seçeneği bulunmasına karşın bu durum siz değerli müşterilerimizin talep edeceği daire sayısına göre merkezi uydu sistemi santrali çıkışları değişiklik gösterir. Siz eğer 8 daireli bir binanız için merkezi uydu sistemi talep ettiğinizde size 8*10 merkezi uydu sistemi kurulur ve bu sisteme uygun kablolama ve çanak anten kurulur. Kaç adet çanak anten kurulacağı siz değerli müşterilerimize sorulur eğer izlemek istediğiniz kanallar yabancı ve türkçe ağırlıklı olması isteniyor ise duruma göre 1 adet turksat çanak anten 1 adet de hotbirt çanak anten kurulur.

Fakat müşterilerimiz biz hem yabancı kanalları izlemek istiyoruz hem yerli kanalları izlemek istiyor hem de digitürk kanallarını izlemek istiyoruz gibi tercihleri olursa bu durumda da 1 adet tursat çanak anteni + 1 adet hotbirt çanak anteni + 1 adet dijitürk çanak anteni kurulumu yapılarak sizlere keyifli seyirler sunulur. Üstelik her zaman dediğimiz gibi bu sistemi merkezi uydu sistemi olarak değilde bireysel olarak sizler kurdursanız daha çok maliyetle kurulum yaptıracağınızdan binanızda bulunan bina sakinleri ile anlaşarak çok uygun maliyetlere bu sistemi kurdurabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir