Güvenlik Kamerası ve Kamera Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Kamerası ve Kamera Güvenlik Sistemleri

Kayıtlı İzle 7/24 ve Canlı İzle 7/24 ile akıllı telefonlar ve web üzerinden, kurulu olan kamera sistemleriyle ev ya da iş yerinizi canlı olarak kolayca izlerken, aynı zamanda kayıt etme özelliği ile de kaçırdığınız anları daha sonra izleme fırsatı bulabilirsiniz.

Günümüzde kayıt sistemleri, güvenlik kamera sistemleri gibi teknolojik cihazlarla artık ev yada iş yerlerinizi güvenli bir şekilde görebilir, izleyebilir hatta kayıt etme özelliğine sahip güvenlik kamera sistemleri ile daha sonra izleme imkan bulabilirsiniz. 7/24 kayıt altında olan ve bunları belirli tarih aralığında datasında saklayan güvenlik kameraları siz evde veya işte yokkende yaptığı kayıtlar sayesinde sevdiklerinizi, evinizde değerli eşya var ise değerli eşyalarınızı veya kontrol etmek istediğiniz çalışan personelinizse personelinizin işyerinde siz yokken neler yaptığını telefonunuzdan mobil uygulama ile veya size özel ıp aracılığıylada internetten web tarayıcız üzerinden izleyebilirsiniz.

7/24 Güvende olmak için Sizlere Güvenlik Kamera Sistemlerini Sunuyoruz.

Bu sistemleri teknik34 olarak istediğiniz sayıda güvenlik kamerası, istediğiniz noktaya kör noktaları tespit ederek bütün iş yerinize, evinizin hangi noktaları güvensiz ise o noktaları tespit ederek o noktalara veya sizin istediğiniz yerlere, belirlediğiniz köşelere güvenlik kamera sistemleri kurup böylece sizin aklınızın evinizde veya işyerinizde kalmadan kendi işlerinizi yapabilmeniz için fırsat sunuyoruz.

Unutmayın ki bu sistemler sayesinde hiçbir anı kaçırmadan, dilediğiniz zaman, dilediğiniz saatte, istediğiniz şekilde tekrar tekrar sizlere izleme imkanı sunuyoruz. Bu sistemler belirli özellikleri taşıyan ürünlerde özellikle kameranın hd görüntü alması veya receiver kapasitesi yani kameranızın siz yokken veya varken o ortamı kaydederek ne kadar süre ile datada saklanması gerektiği gibi tüm bu işlemleri baz aldığınızda kamera adeti, kablolama sisteminin kalitesi veya monitör gibi önemli kriterleri düşündüğünüzde piyasada bulunan ucuz hatta dandik denilebilecek ürünler değilde teknik34 farkı ve kalitesiyle tam da sizin istediğiniz şekilde kamera güvenlik sistemi kurulumu sağlıyoruz.

Hırsızlık ve işlerinizde illegal durumlar söz konusu olmaması için güvenle izlemeniz için firmamız sizlere imkanlar sunuyor.

Ev ya da iş yerinizde kurulu olan kamera sistemlerinden hem ortamı canlı izleyebilir hem de kayıt etme özelliği ile takip etmek istediğiniz ortamı 7/24 kayıt altına alabilirsiniz. Siz evde ya da iş yerinizde yokken yapılan kayıtlar sayesinde, sevdiklerinizin ve çalışanlarınızın hiçbir anını kaçırmadan, dilediğiniz zaman izleme fırsatı bulabilirsiniz.

Kayıt sistemi, izlenilen mekanda yer almasından dolayı kayıt esnasında internete gerek duyulmamaktadır. Dolayısıyla kayıt işlemi ile internet kotasından harcama yapmamaktadır. Kayıtlarınız kendi elinizin altında olup başkaları tarafından erişimine olanak verilmemektedir.

Pahalı ve karmaşık sistemler yerine, internet bağlantısı ile uzaktan kolaylıkla erişim sağlayabildiğiniz kameralar sayesinde, aklınız ne sevdiklerinizde ne de çalışanlarınızda kalsın!​

Güvenlik Kameraları ile 7/24 Canlı İzleme İmkanı

Canlı İzleme imkanı ile işyerinizi, evinizi, ofisinizi 7/24 canlı izleme olanağı hatta akıllı telefonlar ve web yani internet üzerinden kamera sistemlerinize canlı olarak bağlanıp olup bitenden anında haberdar olabilme hatta o an müsait değilseniz daha sonra dilediğiniz dakikadan başlayarak Canlı İzle 7/24 izleme fırsatı.

Bizimle anı yakalamak artık çok kolay!

Sizlere sunduğumuz güvenlik kamera sistemleri ile yüksek çönürlüklü day/night IR kamera sayesinde full hd yayın olanağı efektif pixel sayesinde yüksek çözünürlük imkanı ve ışık olmasa da yayın alabilme olanağı 3.6mm lik lens seçeneği etkin görüş mesafesi olarak da 10m gece gündüz farketmeksizin kaliteli ve renkli görüntü imkanı. Yaklaşık olarak 1 ay süreli kayıt altına alınan verileriniz ile geçmişe dönük dilediğiniz anı tekrar tekrar izleyebilme. Yüksek kapasiteli kameralarımızla da toz, yağmur kir gibi dış etmenlerden etkilenmeyen sağlam yapıdaki kameralarımızla da sizleri yarı yolda koymadan uzun yıllar kullanım seçekleri ile sizlerleyiz.

Güvenlik kamera sistemleri bir çok kalite ve özellik seçeneği mevcuttur. Bu noktada sizlere kamera alırken, seçerken mutlaka es geçmemeniz gereken ve bilmemiz gerekenler aşağıda sizlere maddeler halinde sıralayacağım etkenlere dikkat etmenizdir. Şimdi sizlere ihtiyaca göre en uygun güvenlik kamera sistemi seçebilmek için, sistemi 3 ayrı aşamada aşağıdaki özellikleri mutlaka incelemelisiniz.

Güvenlik Kamera Sistemini Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Kamera seçimi = Kaliteli kamera seçimi yapmalısınız ki hem uzun yıllar hem de kısa süreli bozulmamalı.
  • Kayıt sistemi seçimi = Kayıtlarınız 1 3 günlük değil de minimum 25 – 30 günlük süreyle kayıtlara ulaşabilmeniz gerekmektedir.
  • İzleme sistemi seçimi = Kameralarınızı güvenlik açısından telefonunuzdan, internet üzerinden veya monitörden dilediğiniz zaman izleyebilmeniz gerekir.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir