Uydu Anten Servisi

Uydu Anten Servisi

Uydu sistemi ile televizyon ve radyo kanallarına ulaşmanın daha cazip olduğu günümüzde televizyonun bulunduğu tüm evlerin tamamında uydu sistemi bulunmaktadır. Uydu üzerinde bulunan kanallara ulaşmak için uydu kurulum cihazlar ile kurulumunun gerçekleşmesi gerekmektedir. Uydu kurulumunda iki alternatif seçenek bulunmaktadır. İlk seçenek bireysel mekan daire kurulumunun sağlanması diğer seçenek ise merkezi uydu kurulumunu gerçekleşmesidir.

İlk etapta kurulumun sağlanması uydu anten sevisi elemanları tarafından sağlanmaktadır. Kurulumunun karmaşık olması bu sistemi gerekli kılmaktadır. Başlangıç kurulumu mutlaka teknik personel tarafından ele alınmaktadır. Diğer kurulumlar ise küçük çaplı olup, evlerinizde kolaylıkla sağlayacağınız bir kurulum olmaktadır. Başlangıç olarak uydu kurulumunda uydu anten servisi elemanlarına ihtiyaç duyulması kurulum cihazlarının birbiri ile irtibatının sağlanması için bir dizi teknik işlevin gerçekleşmesi gerekliliğinden dolayıdır. Aynı zamanda sistem içindeki programların doğru yüklenmesi yine alanında uzman personel tarafından yapılmaktadır.

Uydu Anten Servisi Olmadan Uydu Kurulumunu Gerçekleştirebilir miyim?

Bu sorunun cevabı hem evet hem hayırdır. Uydu kurulumunda cihazların doğru bağlantı noktalarına yerleştirilmesi ancak uydu anten servisi tarafından yapılmaktadır. Yanlış bir kurulumun yapılması uydu sisteminin doğru çalışmamasını sağlayacaktır bu nedenle özellikle ilk kurulum aşamasında teknik personelin bu işlevi yerine getirmesi gerekmektedir. Çanak antenin doğru yere konumlanmasından, çanak anten ve ve ara elamanlarının birleşiminin sağlanması son olarak da cihaz kurulumunun yapılması teknik personel aracılığı ile gerçekleşmektedir.

Çanak anten servisiyle ilgili en önemli husu olan kurulum sonrası frekans ayarını tutturabilmek konusunu sizlerle paylaşacağız. uydu kurulumu her ne kadar eli pense tornavida tutan azda matığını kullanan kişilerce yapılabildiği iddia edilsede netibcede sektörün 20 yıldır içerisinde olan firmamaız kurulum esnasında anteninizi çanak anteninizi receiverınızı size en uygun şekilde yayaın kalitenizi arttıracağı en iyi verim alabileceğiniz şekilde sizlere sunmaktadır.

Size özgü çanak antenleri yerinize geldiğimizde televizyonunuzun bulunduğu konum çanak anteninizin kurulacağı mesafe yer gbi birçok etmen göz önüne alınarak size en iyi çanak kurulum montaj hizmeti verilir.

Vereceğimiz fiyatlar piyasasda bulunan birçok sektörün öncüsüyüz diyen firmalara oranla kat be kat daha uygun hem daha az maliyetli hem en önemli özelliğimiz olan bizlere bir telefon açtığınızda sizlere en fazla 30 dakika içerisinde en yakın servis ekibimizi yönlendirerek yakınlık derecesine göre belkide 30 dk sürenin altında bile sizlere ulaşıp anteninizi çanak anteninizi receiverınızı ve diğer bilimum uydu ile alakalı araç gereçlerinizin problemlerini çözüme kavuşturuyoruz.

Bir başka konu olan ee geçen seneler, aylar uzaya ülkemiz teknolojisinin gelişmesi ile türksat 4a füzesi atıldı. Türksat 4a füzesinden sonra bir çok kanal yayınlarını frekans ayarlarını veya hd kanallarını faaliyete gsoktu. Bu dönem suresınce bazı cihazların otomatik güncellememesi kaynaklı sorun oluşturdu ve bizler de bu sorunlu cihazları uzman ekibimiz sayesinde her marka uydu alıcsının ayarına göre ayarlayıp müşterilerimize sunduk. Türksat 4a frekans ayarlarının otomatik olarak güncelleme ayarları kapalı bile olsa biz bunları bir sonraki güncelleme otomatik gerçekleşmesi için bizlere extradan ücret ödememeniz için bunları aktif hale getirip bizlere vereceğiniz ücreti piyasa fiyatının altında talep edip oradan ayrıldık.

Marka: Teknik34
Uydu Anten Servisi

Uydu Servisi

Servis Fiyatı:
50 TL.
Kaliteli uydu anten servisi için İstanbul’un ilçelerine yapacağımız servis hizmetlerini bünyesinde barındırıyor.
Uydu Anten Servisi

Geride bıraktığımız yüzlerce mutlu müşteri ve her müşterinin çevresinde dostununa, komşusuna, ahbabına kendininde yaşıyacağı uydu ile alakalı sorunlarda kartımızı teslim edip ben servisi bu firmaya yaptırdım ben çok memnunum anam bacım vb gibi bizleri de komşusuna tavsiye eden cümleler kurduğunu duyuyoruz. Bu durm bizleri ziyadesiyle mutluluk sağlamaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir