teknik34Teknik34 olarak 94 yıllında  başladığımız elektrik elektronik servis hizmetlerini teknolojinin yön verdiği şekilde ahlak değerlerimizi bozmadan, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve bu değerler doğrultusunda her geçen gün servis ağımızı genişleterek, İstanbul Avrupa yakasına hitap ediyoruz. Günümüzün olmazsa olmazı haline gelen elektrik, elektronik sektöründe farklı çözümler sunuyoruz.

Merkezi uydu sistemleri, karasal yayın, ip TV headent sistemleri gibi birçok seçeneklerimizle müşterilerimizin menfaati doğrultusunda ekonomik çözümler sunuyoruz. Tek merkezden yönetilerek İstanbul Avrupa yakası tüm ilçelerinde servis ağımız bulunmaktadır.

Misyonumuz

handshake_alphaTeknik34 olarak; Dünyada bırakılacak tek eser, insana ve insanlığa hizmettir” Bu felsefe doğrultusunda, Elektrik Elektronik sektöründe 20 yılı aşkın bir süredir varlık gösteriyoruz. Uzmanlığımız ve teknik bilgi birikimimizin yanı sıra, ahlak değerlerine bağlı, ilkeli ve şeffaf çalışma prensiplerimiz sayesinde Elektrik Elektronik taahhüt sektöründe de güvenilir bir yer edindik.

Vizyonumuz

Teknik34 olarak, Sürekli gelişen ve değişen teknolojideki yenilikleri takip ederek innovasyon odaklı, teknik bilgi ve becerileri geliştirererek tüm insanlığın kullanıma sunmayı hedefliyoruz.

İlkelerimiz

  • Güvenilirlik – Dürüstlük “Güven” hayatımızda ve çalışma yaşamımızın her alanında vazgeçilmez ve değiştirilmez değerimizdir.
  • Müşteri Memnuniyeti Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, yaptığımız işlerde yüklendiğimiz görevleri yerine getirmek.
  • Kalite ve Sonuç Odaklılık Sağladığımız hizmetlerde kalite standartlarına uygunluğu ve sorun değil, sonuç üretmeyi ilke edinmek.
  • Yenilikçilik ve Girişimcilik İleriyi düşünmek, girişimci olmak, yeni fikirlere, yeni sistemlere, yeni yapılanmalara açık olmak ve bunları sahiplenerek yaptığımız uygulamalarda işimizin sonuna kadar arkasında olmak.
  • Ekip Çalışması Ortak amaç ve hedeflerimiz doğrultusunda; uyum ve iş birliği içerisinde ‘BİZ’ ruhuyla çalışıyoruz…