Teknik34 Televizyon servisi olarak garantisi sona ermiş televizyon arizalarında; televizyon tamir servisi ve televizyon kurulum hizmeti veriyoruz. Mesleğinde uzman profesyonel ustalarımız tarafından LED, Plazma TV, LCD TV, Projeksiyon tamir servisi hizmeti sunmaktayız.

Yeni nesil Televizyon Servisi :

Yeni nesil Televizyonların evinizde tamir imkanı düşük olduğundan, gerekli arıza tespitini ve testlerini tamir atölyemizde yapıyoruz, servis

Televizyon Servisi
Televizyon Servisi

araçlarımızla televizyonlarınızı evinizden alıp bütün arıza tespit ve onarım işlemlerinin ardından evinize teslim ediyoruz. Teknik34 televizyon servisi olarak siz müşterilerimize her türlü güvenceyi sağlıyoruz.

Doğru zamanlama ile firmamıza bıraktığınız arıza talebinin hemen akabinde yetkili personellerimiz talebinizi sıraya koyarak sizlere sıra geldiğinde hazır halde veya başka bir müşteride hazır halde bekleyen mobil servislerimizle sizlerin tv sorunlarınıza çözüm üretmeye geliriz. İşlemimizi en kısa sürede tamamlayarak sizlere en azami rahatsızlığı vererek yerinde sorunu çözüme kavuşturuyoruz. Fakat sorun eğer yerinde çözüme kavuşturulmayacak düzeyde büyük ise bu kez tv ‘nizi alıp teknik ofisimize getirip sorunun kaynağına kadar direkt nokta atışı ile çözüm üretiyoruz.

İstanbul’un en iyi televizyon servisi firması ile çalışmak istemez miydiniz ? İşte sizlere kaliteli bir hizmet sunacak firmamızla karşınızdayız.!

Böylece yüksek maliyetli teknik servisi sorunundan ve yetkili olmayan teknik servis elemanlarının tecrübesiz ellerinden sizleri kurtarıyoruz. Bu güne kadar istanbul başta olmak üzere yüzlerce memnun müşteri profilimiz sayesinde her geçen gün siz değerli müşterimize hizmet sağlamaktayız. Sizlerde acale ederek tecrübeli personelllerimizden teknik destek alabilirsiniz.

 Televizyon servisi noktasında İstanbul’da vereceğimiz hizmetlerimizde artık yeni bir soluk getirdik. İşte bu sistemi açıklar olursak tv ile alaklı sorun yaşamakta olduğunuzda firmamız sizlerin tv’nizi tetkik ettikten sonra eğer orada çözümlenemeyecek derecede parçasal sorunları var ise cihazınızı alıp teknik servisimize götürüyoruz. Bu arada sizlerde televizyonsuz kalmamanız için tv ikamesi olarak sizlere eşdeğerde bir televizyon vererek sizler bu süreçte tvsiz kalmamanız adına bir adet tv hediye ediyoruz. Bu süreçte hem böylece siz değerli müşterilerimizi televizyonsuz bırakmıyor hem de hızlıca sorununuzu çözerek sizleri daha fazla ekranlardan alıkoymuyoruz.